ABC või LGBT ehk pisikesed britid ja kõlvatud koolmeistrid

Vaade väidetavalt turvalisele lelule. Foto: Mike Mozart, Flickr

Suurbritannia õpetajate ametiühing on võtnud nõuks nõuda, et eelkooliõpilastele tuleb alates teisest eluaastast selgitada selliseid “aabitsatõdesid” nagu LGBT.

Kuigi lasteaialapsed omandavad valitsuse tahtel juba niigi teadmisi sellest, kuivõrd normaalsed olevat samasoolised nn peremudelid, ei ole see aktivistide arvates veel piisav.

Nad on nördinud, et parempoolne ja religioosne lobitöö on LGBT-agendat haridussüsteemist eemal hoidnud, vahendab LifeSiteNews.

Nagu hoiatab anglikaani preester ja organisatsiooni Voice for Justice juht Lynda Rose, ei ole LGBT-suhted sotsiaalteadlaste uuringute valguses kaugeltki mitte “okei.“

Nn “samasooliste abieludes üles kasvavate laste probleem seisneb selles, et nad on ühest oma bioloogilisest vanemast lahutatud,” räägib Rose.

Bioloogiliste vanemate poolt stabiilsetes peredes kasvatatud lastel läheb elus mitmes mõttes paremini, näitavad uuringud.

Kuna viimase 25 aastaga on täiskasvanute suhted Ühendkuningriigis paraku järjest ebastabiilsemaks muutunud, on toonud kaasa vaimuhaiguste kiire kasvu laste seas. Rose’i hinnangul võib ebastabiilsete LGBT-suhete propageerimine probleemi veelgi süvendada.

Samal ajal väidab Eesti president Kersti Kaljulaid, et peremudel ei määra, kas vanemana õnnestutakse või mitte.

“Eestis elab emasid ja isasid, kes kasvatavad oma tütreid ning poegi üksi, saatuse tahtel või vabal valikul. Eestis elab samasoolisi paare, kes kasvatavad ühiselt lapsi. Eestis on kärgperesid, kus kasvavad ühe ja teise vanema ning nende ühised lapsed. Peremudel ei määra, kas vanemana õnnestutakse või mitte,” kinnitas Kaljulaid Eesti Päevalehele Aasta ema konkursi nõuete üle tõusnud arutelu kommenteerides.

Mäletatavasti on Kaljulaid välismaal väitnud, et “me oleme Eestis võtnud samasooliste paaride suhete registreerimise suuna, see suund võib aidata ühiskondadel edasi liikuda.”

“Aasta Ema tiitlile võib kandideerida Eesti Vabariigi kodanik, kes koos abikaasaga on üles kasvatanud vähemalt kaks tublit last. Aasta Emaks valitakse abielu ja perekonda väärtustav, tööelus pädev ning tunnustatud, aga ka ühiskonna elu edendamisest osa võttev naine,” võib lugeda Eesti Naisliidu kodulehelt.

ANDKE OMA PANUS OBJEKTIIVI TEGEVUSE JÄTKAMISEKS!

Kampaania lõpuni on jäänud vaid 3 päeva! Tehke oma annetus kohe täna, et Objektiiv saaks oma tööga edasi minna!