Ei kandideeri: Farage jääb Euroopasse Brexiti eest võitlema

Nigel Farage Briti lipukesega Euroopa Parlamendis. Foto: Scanpix

Nigel Farage teatas The Telegraphile kirjutatud artiklis, et ei kandideeri Suurbritannia juunikuistel erakorralistel valimistel, kuna suudab enda hinnangul olla kodumaale kasulikum Euroopa Parlamendi liikmena.

Nähes küll võimalust kerge vaevaga lõpuks ometi Briti parlamenti pääseda, on Farage veendunud, et platvorm Strasbourgis on võrreldamatult võimsam alamkoja lihtliikme staatusest Londonis.

“Brexiti läbirääkimised toimuvad Brüsselis ning Euroopa Parlamendil pole neile mitte üksnes suur mõju, vaid lõppkokkuvõttes võivad nad selle kahe aasta pikkuse protsessi lõpus vetostada mistahes diili,” kirjutab Farage.

“Ma usun, ei saan kasutada oma profiili Euroopa poliitikas, et reaalselt survestada Euroopa Parlamendi liikmeid hääletama mõistliku diili poolt Ühendkuningriigiga.”

Ta mõistab, et töö pole kaugeltki tehtud, sest “sõda sai võidetud, kuid nüüd tuleb võita rahu.”

Eile hommikul selgitas Farage Breitbartile, et europarlamendis on tal parem “Euroopa Liiduga lähivõitlust pidada.”

Külla tuleb Farage, Paet on väga pahane

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA