Martin Helme ja Henn Põlluaas: aitame omalt poolt kaasa, et Objektiivi stuudio leiaks väärilist kasutust

Portaali Objektiiv videostuudio avamispeol jagasid oma mõtteid Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna riigikogu fraktsiooni liikmed Henn Põlluaas ja Martin Helme. Vesteldi ajakirjandusest ja konservatiivse meedia väljavaadetest.

Esmaspäeval, 13. veebruaril, avas portaali Objektiiv toimetus videostuudio. Samal päeval peetud väikesel vastuvõtul meenutati sõpradele ja toetajatele meie väljaande missiooni ja tänati suuremaid annetajaid.

Videostuudio on olnud käesoleval hooajal Objektiivi laienemise üheks oluliseks teetähiseks, ent sellele on eelnenud mitmed teised positiivsed arengud: toimetuse koosseis on laienenud välisuudiste- ja videotoimetaja võrra, lisandunud on ka mitmeid kolumniste.

Kuna Objektiivi laienemine on võinud aset leida vaid tänu lugejate pühendunud toetusele ja annetustele, siis kuulub meie suurim tänu headele lugejatele ja annetajatele!

Vaadake lisa videost!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige ning portaali Objektiiv uudiste- ja arvamustoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.