Objektiivi raadiosaates on külas ajaloolane Alar Maas, kellega tuleb juttu peamistest muudatustest inimese käsitamisel 20. sajandil, mil kaob valdavalt kultuurisõlteline inimkäsitus. Selle asemel üritatakse inimese määratlus viia madalaima ühisnimetajani, mis ei erista inimest loomadest. Vestlust juhib Markus Järvi.

Mis sünnib parasjagu Eestis ja Euroopas? Kuhu ollakse teel? Nende küsimuste juurde on vaja ikka ja jälle tagasi pöörduda. Seekordses Objektiivi raadiosaates räägib viimaste sajandite kultuurilisest murrangust ja rahvuskultuuri olulisest ajaloolane Alar Maas, kelle sõnul pole iialgi nii võimukalt toonitatud, et inimene on lihtne ja oma päritolukultuurist sõltumatu. See ideoloogia toob endaga kaasa nii loodusliku kui ka kultuurikeskkonna mitmekülgsuse väljasuremise.

Käesoleval hooajal valmib Objektiivi raadiosaade meie enda video- ja raadiostuudios. Pereraadio eetris on saade üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Objektiivi raadiosaadet juhib ja toimetab Markus Järvi. Operaator on Oliver Pant.

 

OBJEKTIIV VAJAB LUGEJATE TOETUST!

Selleks, et saaksime Objektiivi missiooniga jätkata, vajame hädasti lugejate toetust! Palun tehke oma annetus kohe täna!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige ning portaali Objektiiv peatoimetaja kohusetäitja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.