Objektiivi raadiosaates on külas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme, kellega heidame pilgu mööduva aasta sündmustele nii Eestis kui maailmas. Vestlust juhib Markus Järvi. 

Aasta 2017 läheb Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe Mart Helme arvates ajalukku eelkõige süvenenud ideoloogilise vastuseisu aastana nii Eestis kui maailmas. “Läänemaailm polariseerub väga selgelt väärtuspõhisel printsiibil. Seega ütleksin, et aasta 2017 on olnud pikk ja raske lahingute aasta väärtuskonflikti pinnal,” tõdeb suursaadik Mart Helme Objektiivi raadiostuudios.

Käesoleval hooajal valmib Objektiivi raadiosaade meie enda video- ja raadiostuudios. Pereraadio eetris on saade üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Objektiivi raadiosaadet juhib ja toimetab Markus Järvi. Operaator on Oliver Pant.

Foto: Urmas Saard

OBJEKTIIV VAJAB LUGEJATE TOETUST!

Selleks, et saaksime Objektiivi missiooniga jätkata, vajame hädasti lugejate toetust! Palun tehke oma annetus kohe täna!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige ning portaali Objektiiv peatoimetaja kohusetäitja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.