Objektiivi raadio: professor Rein Einasto ökosüsteemsest lähenemisest Rail Balticule

Emeriitprofessor Rein Einasto. Foto: Markus Järvi

 

Objektiivi raadiosaate külaliseks on emeriitprofessor Rein Einasto, kellega heidame pilgu Rail Balticu projektile ökosüsteemse mõtlemise vaatenurgast.

Saates tuleb juttu Rail Balticust kui üheülbastava ja bürokraatliku vaimsuse sümptomist, mille siirded väljendavad end ühiskonnaelu erinevatel aladel –  poliitikast ja moraalist kuni loodusliku ja kultuurilise mitmekesisuse hävitamiseni.

Sellel hooajal on raadiosaade “Objektiiv” Pereraadio eetris üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Kõnelusi juhib Markus Järvi.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige ning portaali Objektiiv uudiste- ja arvamustoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.