Objektiivi raadio: tõeliselt iseseisvast välispoliitikast ja orjameelsuse hülgamisest

SAPTK juhatuse liikmed Varro Vooglaid ja Markus Järvi. Foto: SAPTK


Objektiivi raadiosaates vestlevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi tõelisest rahvaalgatusest, iseseisvast pagulaspoliitikast ja Eesti riigiaparaadi esindajate orjameelsest lömitamisest rahvusvaheliste organisatsioonide ees. 

Käesoleval nädalal tuli valitsuskoalitsioon avalikkuse ette plaaniga taastada Eesti Vabariigis rahvaalgatuse õigus. Ettepaneku kohaselt peaks riigikogu 10 000 toetusallkirjaga eelnõu suures saalis menetlusse võtma, ent mingeid muid kohustusi ettepanek riigikogule ei aseta. Kas valituse ettepanek aitab kaasa tõelise demokraatia arengule Eestis või toimib see pigem rahvaalgatusõiguse asendusainena ja rahva kaasamise teesklemisena?

Riigikogu liige Kalle Muuli (IRL) tuli pärast “isesüttivate” süüria naiste juhtumit välja üleskutsega peatada pagulaste sissetoomine Eestisse. Sellega seoses on saates juttu iseseisvast pagulaspoliitikast ja sellest, mis takistab Eesti ametnikel ja poliitikutel sirgeselgsust üles näitamast.

Käesoleval hooajal on raadiosaade “Objektiiv” Pereraadio eetris üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Vestlust juhib Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige ning portaali Objektiiv peatoimetaja kohusetäitja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.