Roland Tõnisson “Maarjamaast Kremli ja Pentagoni vahel”

Roland Tõnisson Pereraadio stuudios. Foto: Markus Järvi.


Objektiivi raadiosaates on külas meie kolumnist Roland Tõnisson, kellelt ilmus äsja artiklikogumik “Maarjamaa Kremli ja Pentagoni vahel”. Suurem osa selle kogumiku artiklitest on ilmunud meie portaalis. Räägime sellest, millest raamatki: Eesti olevikust, migratsioonikriisist, islamist ja Euroopa tulevikust. Vestlust juhib Markus Järvi.

Kirjamees ja vaimulik Roland Tõnisson leiab, et maailm meie ümber ei ole päris selline, nagu seda meile näidata üritatakse, ning me ei pea tingimata minema selles suunas, kuhu liberaalmarksistid Vana Maailma juhivad. Elu siiani alal hoidnud põhiväärtuste ründamine on kuritegu oma rahva vastu.

Sellel hooajal on raadiosaade “Objektiiv” Pereraadio eetris üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Vestlust juhib Markus Järvi.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

OBJEKTIIV VAJAB LUGEJATE TOETUST!

Selleks, et saaksime Objektiivi missiooniga jätkata, vajame hädasti lugejate toetust! Palun tehke oma annetus kohe täna!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA