Markus Järvi ja Varro Vooglaid arutasid möödunud nädalate poliitilisi sündmusi

Markus Järvi ja Varro Vooglaid salvestamas "Objektiivi" raadiosaadet. Foto: SAPTK


Objektiivi seekordses raadiosaates arutasid Markus Järvi ja Varro Vooglaid viimaste nädalate poliitilisi sündmusi, peatudes lähemalt USA presidendivalimistega seonduval ja valitsuse vahetumisel Eestis.

Saate esimeses pooles keskenduti USA presidendivalmistega seonduvatele küsimustele ning ennekõike reaktsioonidele, mis järgnesid Donald Trumpi valimisele USA järgmiseks presidendiks. Järvi ja Vooglaiu sõnul nähtuvad neist reaktsioonidest tunduvalt laiemad kultuurilised sümptomid, mis annavad tunnistust ühiskonna ideoloogilistest alushoovustest.

Saate teises pooles vaadeldi kohalikul poliitilisel maastikul viimastel nädalatel kõige enam tähelepanu saanud sündmust, milleks on Reformierakonna poolt juhitud valitsuse umbusaldamine ja valitsuse kukkumine. Sellega seoses peatuti põgusalt ka hiljuti toimunud Objektiivi aastapäevakonverentsi keskmes olnud küsimusel sellest, millist Eestit me siis tegelikult tahaksime.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA