Üksikvanemana tänapäeva Eestis


Seekordses raadiosaates “Objektiiv” räägime üksikvanemluse teemal. Külas on SA Väärtustades Elu tegevjuht Ena Soodla ja MTÜ Isata Laste Heaks juhatuse esimees Mati Ilmjärv.  

Kõne all on väga valus ja paljudele inimestele ka isiklikult läbi elatud probleem – üksikvanemlus. Kui palju on üksikemasid ja -isasid Eestis ja milline on selle probleemi laiem ühiskondlik kontekst ja mõju? Saatekülalised räägivad nii statistikast kui ka selle nähtuse laiematest moraalsetest ja sotsiaalsetest juurtest ning tutvustavad oma organisatsioone, mis üritavad sellele probleemile omal kombel lahendust pakkuda.

Raadiosaade “Objektiiv” on Pereraadio eetris reedeti kell 19, kordusena laupäeval kell 14. Saadet on võimalik järelkuulata portaali Objektiiv raadiorubriigis.

Saadet juhib Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA