Uuest muusikast ja uuest ühiskonnast räägib Saale Kareda


Raadiosaates “Objektiiv” on külaliseks muusikateadlane ja uue ühiskonna loomise konverentside korraldaja Saale Kareda. Teemaks on uus muusika, Arvo Pärt ning inimlikuma ja õiglasema ühiskonnakorralduse otsingud. 

Saale Kareda on tuntud muusikateadlane, kes Arvo Pärdi loomingust innustust saanuna seadis oma rajad uue ja õiglasema ühiskonna otsingutele. Kuidas on looming ja ühiskond omavahel seotud ning millest kõnelevad meie ajastu uudisteosed? Meenutame tänavuse Eesti heliloojate uudisloomingule pühendatud festivali Eesti Muusika Päevade parimaid palasid ja möödaminnes puudutame ka inimeseksolemise põhiküsimusi ning meie ühiskonna tulevikku.

Raadiosaade “Objektiiv” on Pereraadio eetris reedeti kell 19, kordusena laupäeval kell 14. Saadet on võimalik järelkuulata portaali Objektiiv raadiorubriigis.

Saadet juhib Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA