Vaktsiin äratab küsimusi. Foto: Bigstockphoto

Kas te soovite lasta ennast vaktsineerida läbi proovimata tehnoloogia abil välgukiirusel välja töötatud, korralikult testimata vaktsiiniga, mis on loodud juriidiliselt puutumatuks kuulutatud ravimifirmade poolt, lootuses, et vaktsiin kaitseb teid haiguse eest, mille te 99,8% tõenäosusega üle elate, küsib Kit Knightly väljaandes Off Guardian.

Paljudel meie seast on pereliikmeid ja sõpru, kes planeerivad lasta ennast vaktsineerida SARS-CoV-2/COVID-19 vastu. Kõige tõenäolisemalt motiveerib neid veendumus, et nende elu on ohus. Võimalik, et toimitakse nõuande järgi "parem karta kui kahetseda". Paljud on kindlasti ka koroonasulgudest kurnatud ning igatsevad lihtsalt sõpradega pubis aega veeta.

Kui tunnete kedagi, kes plaanib lasta ennast vaktsineerida SARS-CoV-2/COVID-19 vastu, siis palun küsige nendelt järgnevad 5 küsimust. Ärge loobuge enne kui olete teinud kindlaks, kas nad said nendest küsimustest selgesti aru.

1. Kas teate, et inimkond ei ole tänini suutnud välja töötada mitte ühtegi toimivat vaktsiini koroonaviiruste vastu?

Mitte ühtegi vaktsiini koroonaviiruste vastu pole siiamaani suudetud leiutada. Vaatamata sellele on teadlased üritanud pikemat aega luua SARS ja MERS vaktsiine – seni täiesti tulutult. Veelgi enam, mitmed varemalt välja töötatud SARSi vaktsiinid põhjustasid vaktsineeritutes hoopiski ülitundlikkust viiruse suhtes. Ehk teisisõnu – vaktsiinid mis välja töötati, põhjustasid katsesubjektideks olnud hiirtes viiruse rängema läbi põdemise kui hiirtes, kes ei olnud vaktsineeritud.

2. Kas teate, et tavapäraselt võtab vaktsiinide välja töötamine aega 5–10 aastat?

Vaktsiinide välja töötamine on aeglane, töömahukas protsess. Tavaliselt võtab arendustöö, testimine ja litsentseerimine aega aastaid. Kõik SARS-CoV-2/COVID-19 vastu loodud vaktsiinid töötati välja ja anti tootmisesse vähem kui aastaga.

Samal ajal kui meedia annab endast parima, et inimesi veenda, et põhjus miks koroonavaktsiinid välgukiirusel välja töötati tugineb "erakordsele õnnele" ja "tublile tööle", jäetakse võtmetähtsusega informatsioon lugudest välja.

Meile ei räägita midagi sellest, et ükski vaktsiinidest ei ole läbinud tavapäraseid põhjalikke teste. Mitmed vaktsiinidest töötati välja esmase faasi kontrolltestide tegemisest täielikult loobudes ning viimase astme inimkatseid ei ole kas korralikult sõltumatute ekspertide poolt kontrollitud, nende andmeid ei ole avalikustatud, nende katsed ei lõppe enne 2023. aastat või siis jäeti katsed pooleli pärast mitmeid ebasoovitavaid kõrvalmõjusid.

3. Kas teate, et COVID-19 vaktsiin põhineb uuel tehnoloogial, mida ei ole kunagi varem lubatud inimeste peal kasutada?

Kui traditsioonilised vaktsiinid töötavad põhimõttel, et organismi sisestatakse haigust põhjustava mikroorganismi nõrgendatud versioon, siis uued Covid-vaktsiinid on mRNA vaktsiinid, mis töötavad viiruse mRNA kehasse viimise põhimõttel, kus see taastoodab end, kannustab keha ära tundma ning valmistama antigeene viiruse "ogavalkude" (spike proteins) vastu. Tegemist on meetodiga, mida on uuritud alates 1990ndatest, kuid enne 2020. aastat ei lubatud inimpopulatsiooni seas ühtegi mRNA vaktsiini kasutusele võtta.

4. Kas teate, et vaktsiinid välja töötanud ravimifirmad vabastati vahetult enne vaktsineerimiste algust vastutusest vaktsiinide tagajärjel põhjustatud surmade või tervisekahjustuste tekkimise eest?   

2020. aasta kevadel võtsid paljude riikide valitsused vastu kas uued seadused või peatasid olemasolevate seaduste kohaldamise, et vabastada vaktsiinitootjad juriidilisest vastutusest. USA Avalikkuse valmisoleku ja hädaolukorra valmiduse akt annab ravimitootjatele immuniteedi vähemalt kuni aastani 2024.

Euroopa Liidu seadusandlus saavutab sama eesmärgi. Lisaks on esile kerkinud raporteid, mis väidavad, et Euroopa Liit on sõlminud vaktsiinitootjatega täiendavad vastutust välistavad lepingud, mis on avalikkuse eest salastatud.

Ühendkuningriigi valitsus astus veelgi radikaalsemad sammud ning väljastas täieliku seadusliku immuniteedi kõikidele valitsuse töötajatele, kes põhjustavad koroonapatsientidele ravi käigus füüsilist kahju.  

5. Kas teate, et 99,8% COVID-19 nakatunutest elavad haiguse üle?

COVID-19 juhtumite / surmade suhe on olnud pikemat aega vaidlusküsimuseks, ent tänaseks on kindel see, et COVID-19 suremus on palju väiksem kui esialgsed mudelid ennustasid. Maailma Terviseorganisatsiooni esialgu välja pakutud 3,4% on nüüdseks tõestatud olevat täielikult ülehinnatud. Uusimad uurimused on koroonaviiruse suremuse tõestanud olevat oluliselt väiksema – mitmete uuringute näidetel isegi alla 0,1% (st. 1 inimene 1000-st sureks). WHO poolt 2020. a oktoobris avaldatud raportis hinnatakse COVID-19 suremust 0,23% peale või potentsiaalselt veel oluliselt madalamaks. Ehk teisisõnu, WHO enda andmete kohaselt elaksid 99,77% inimestest COVID-19 nakkuse üle. 

Palun esitage oma sõpradele need küsimused ning pakkuge neile faktidega põhistatud vastuseid.

Lõppeks küsige endilt, kas te soovite lasta ennast vaktsineerida läbi proovimata tehnoloogia abil välgukiirusel välja töötatud, korralikult testimata vaktsiiniga, mis on loodud juriidiliselt puutumatuks tehtud ravimifirmade poolt, lootuses, et vaktsiin kaitseb teid haiguse eest mille te 99,8% tõenäosusega üle elate?