Rubriik: Eesti


"SÕNA ON VABA" ⟩ Delfi ja EPL eemaldasid meedikute ühispöördumise

Ekspress Meedia väljaanded Delfi ja Eesti Päevaleht eemaldasid oma internetilehtedelt 103 meediku ja teadlase ühispöördumise, milles tõdeti, et vaktsiinide mõju haiguse leviku piiramisel on algselt lubatust oluliselt väiksem ning sotsiaalne surve vaktsineerimiseks on seetõttu ebaeetiline.

Õigusteadlane: uute piirangute proportsionaalsus on küsitav

Õigusteadlane Paloma Krõõt Tupay leidis ERRile antud intervjuus, et esmaspäevast rakenduvad uued piirangud, mis teevad meelelahutus- ja söögikohtade külastamise võimalikuks üksnes vaktsineeritud või viiruse läbipõdenud inimestele, on küsitava proportsionaalsusega.

Vooglaid meeleavaldajaile: ärme allu provokatsioonidele, usaldame politseid ja näitame, kuidas pidada üks tõeliselt väärikas meeleavaldus!

Homme toimuva suure meeleavalduse peakorraldaja Varro Vooglaid paneb kõigile osalejaile südamele, et mitte mingil juhul ei allutaks võimalikele provokatsioonidele, et politseisse suhtutaks kui heasse partnerisse korra tagamisel ning et meeleavalduselt jääks kõlama väärikas ja lootust andev põhimõttekindluse ja ühte hoidmise olulisuse sõnum.

Leht 1 / 234