Rand Paul koos naisega. Foto: kuvatõmmis

Kui alles mõne päeva eest ahistasid BLMi jõugud USA pealinnas Washingtonis tavalisi restoranikülastajaid, siis eile rünnati vabariiklasest senaatorit Rand Pauli, tema naist ning paari kaitsnud politseinikku, kirjutab Gateway Pundit.

Politsei eskortis parasjagu Pauli läbi röökiva BLMi massi, kui üks aktivistidest Randi kaitsvat politseinikku tõukas.

https://twitter.com/fleccas/status/1299221550084886528?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1299221550084886528%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegatewaypundit.com%2F2020%2F08%2Fbreaking-violent-black-lives-matter-mob-attacks-sen-rand-paul-leaves-rnc-dc%2F

Senaator Paul kirjutas Twitteris, et Valgest Majast vaid kvartali kaugusel aset leidnud intsidendis osales üle saja aktivisti. Tema sõnul päästis politsei tema ja ta naise elu. Muuhulgas sõimasid mustanahalised aktivistid ka senaatorit ja tema naist kaitsnud mustanahalisi politseinikke.

Aktivistid nõudsid Paulilt, et ta ütleks märtsis politsei poolt surnuks tulistatud Breonna Taylori nime. Taylor sai surma, kui Louisville'i politsei korraldas tema korterisse nn "no-knock" ehk eelhoiatuseta reidi.

BLMi aktivistide nõudmise teeb aga eriti absurdseks see, et just senaator Paul algatas juunis Taylori nimelise uue seaduse vastuvõtmise, mille eesmärk oleks säärased eelhoiatuseta politseireidid lõpetada. No-knock reide õigustatakse sellega, et need ei anna kurjategijatele võimalust tõendusmaterjali hävitada ning võivad säästa politseinike elusid, kui kurjategijad on ohtlikud ja relvastatud.

Probleem on aga selles, et USAs kehtib nö "kindlusedoktriin", mis lubab kodanikel sissetungijate pihta tulistada. Kodanik, kelle majja politsei ootamatult sisse murrab, võib eeldada, et tegu on röövlitega.

Toimetas Jaanus Vogelberg