Maailma ühest tuntumast Covid-19 režiimi ja kõigi sellega kaasnevate piirangute, sundide ning sulgemiste ideoloogist, USA Riikliku Allergia ja Nakkushaiguste Instituudi juhist Anthony Faucist ja tema moraalsest palgest valmis dokumentaalfilm.
Dokumentaalfilm põhineb Ameerika Ühendriikide poliitiku ja rahvatervise mõistuspärasuse eest võitleva aktivisti Robert F Kennedy 2021. aasta lõpus ilmunud raamatul "Kes on Anthony Fauci tegelikut: Bill Gates, suur ravimitööstus ja üleilmne sõda demokraatia ning rahvatervise vastu" (The Real Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health). Filmi tootjaks on produktsiooniettevõte Jeff Hays Films ja selles kirjeldatakse, milline mõju oli Faucil üleilmsele Covid-19 käitlemisele, vahendab LifeSiteNews.
Kuni 28. novembrini on "tõelist Faucit" võimalik vaadata filmi koduleheküljel tasuta.
Üheks filmi peamiseks teemaks on ülevaade, kuidas Fauci aitas kaasa, et rahvatervisetööstusest sai ametlikku tervisepoliitikat ette kirjutav pseudovalitsus, mis on riikide avalikku tervisepoliitikat määranud aastakümneid.
Film algab Event 201 (Sündmus 201) kirjeldamisega, mis oli mõned nädalad enne Covid-19 avalikuks saamist toimunud pandeemiaõppus.
Sündmus 201te rahastasid Maailma Majandusfoorum (WEF), Bill ja Melinda Gatesi Sihtasutus ning üks ürituse toetajatest oli ka Luure Keskagentuur (CIA). Õppuse üheks keskseks teemaks oli "väärteabega" võitlemine, sellel arutati "asümptomaatilise viiruse leviku" (inimene on "haige", aga sümptomeid ei ole), vaktsiinide kiirkorras arendamise ja paljudel muudel teemadel.
Filmis osutatakse, et Sündmus 201 kuulutas üpris täpselt ette, milline saab olema mõned kuud hiljem alanud pandeemia.
Filmis paljastatakse, kuidas koroonaviirusele reageeriti viisil, nagu seda ühegi viiruse puhul varem ei oldud tehtud. Erinevatest meediakampaaniatest on kokku pandud lugu, mis näitab, kuidas kõiki maailma inimesi üritati panna viirusest ühtemoodi mõtlema. Kennedy hinnangul oli tegemist sihiliku hirmu külvamisega inimeste seas.
Ta osutab filmis, et "kui inimesed on hirmul, kaotavad nad võime kriitiliselt mõelda".
Meediakampaaniaga toodi mängu Fauci, keda korporatiivne meedia esitas kui ägedat, rahulikku ja tasakaalukat teadlast, kes oli põlatud ning suurustleva president Donald Trumpi vastand.
Filmis näidatakse, et kui Fauci vastutas USAs HIV/AIDSi kriisi lahendamise eest, siis juba toona soovitas ta ühe ennetusmeetmena sotsiaalset eraldumist.
Samuti viidatakse, et HIV/AIDSi ametlik narratiiv oli pea kuritegelikult vale, nagu seda oli/on ka Covid-19 puudutav ametlik teave. Fauci seevastu on endas kindel, et ta pole teinud midagi valesti, hoolimata kolleegide ja teadlaste karmist kriitikast.
Fauci puhul tuuakse välja tema lembus kallite ja mürgiste meditsiiniliste lahenduste vastu, eirates selle juures kahjusid, mida need teevad inimeste tervisele ning eludele. Samal ajal on ta ignoreerinud ja maha teinud odavaid ning tõhusaid ravimeid, mida saab uute haiguste tarbeks lihtsalt ümber kujundada.
Covidi pandeemia ajal tuli see välja hüdroksüklorokviini ja ivermektiini ära keelamise näol, mille asemel soovitati kallist ning kasutut Remdesiviri ja eksperimentaalseid mRNA vaktsiine.
Lisaks leiab filmist ohtralt muud teavet Fauci tööelu kohta ja kuidas tema ürituse kliimaksiks kujunes maailma Covid-19 reeglite määramine.
Toimetas Karol Kallas