Pärast taandumist globalistide kliimaleppest on Ühendriike üritatud kujutada kui kohutavat saastajat, kuid Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmetel on USA üks puhtamaid riike planeedil.
Värskeimas WHO õhusaaste raportis lahterdub USA puhtaima õhuga maade hulka, olles oluliselt paremas olukorras kui Saksamaa, Itaalia, Šveits, Ühendkuningriik, Jaapan, Austria ja Prantsusmaa.
Mis puudutab kliimalepet taga nutvaid G7 riike, on Ameerika õhk puhtaim neist kõigist, vahendab Breitbart.
Standardpraktikana mõõdab WHO õhusaastet lenduvate osakeste kontsentratsiooni alusel, mis põhjustavad igat sorti haigusi ning seonduvad valdava osaga saastest tingitud surmadest.
Raporti järgi kõigub lenduvate osakeste kontsentratsioon vähem kui kümnest kuni enam kui 100 µg/m3 vahemikus.
USA näitaja on vaid 8, Hiinas näiteks 59, Indias 66, Egiptuses 101 ja Saudi Araabias suisa 127.
WHO andmeid kinnitavad ka puhaste ja saastatud linnade edetabelid, kusjuures esimese puhul on Ühendriikidel ainsana 25 parima hulgas kolm linna. 15 saastatuma linna loetelus USA omi pole.
Samal ajal üritab peavoolumeedia esitada Ühendriike suursaastajana, rõhutades hoopis süsinikdioksiidi näitajaid, mis aga ei ole saasteaine.
CO2 on värvitu, lõhnatu ja täiesti mittemürgine. Taimed vajavad seda kasvamiseks ning inimesed hingavad seda igapäevaselt sisse ilma igasuguse halva mõjuta.
Kasvuhoonetesse pumbatakse süsinikdioksiidi tavapraktikana juurde, tõstes taseme kolmekordseks ja saades seetõttu saagiks tugevamaid, rohelisemaid ja tervemaid taimi.