“Andke meile oma maja ja kogu raha!”

Luksusmaastur sakslase kodu ees Kehlis 2016. aasta 14. juulil. Foto: Hadrian/Bigstockphoto.com

Austrias resideeruv Süüria pagulane Aras Bacho on avaldanud avaliku kirja vormis arvamust, et tavalised austerlased ja sakslased peaksid osalema migrantide integreerimise protsessis, vahendab ZeroHedge.

Bacho kui “kogenud pagulase” sõnutsi eeldab integratsioon “mõlema poole tööd”, mis tähendab seda, et austerlased ja sakslased peaksid võtma pagulasi oma kodudesse ning nendega koos elama ja väljas käima.

“Austerlased peavad võtma pagulased omaenda kodudesse – see on kasulik mõlemale poolele,” kirjutab ta. “[Integratsioon] toimib, kui pagulased elavad koos austerlastega. Nad saavad vestelda, või austerlane saab lugeda pagulasele ette ametliku kirja ja siis selgitada seda lihtsamas keeles.”

“Nad võivad koos väljas või basseinis ujumas käia,” kirjutab Bacho ning lisab, et sama kehtib sakslaste suhtes.

Niisugune suhtlemine aitab pagulastel “muutuda nutikamaks” ning keelt ära õppida, selgitas süürlane, kuid täpsustas samas, et suhtlemisest üksi ei piisa.

Ta tõi esile, et kodanike poolt pagulaste toetamiseks makstavad maksud ei kujuta endast annetust, olles kohustuslikud.

Bacho usub, et kui austerlased ja sakslased tahavad olla tõeliselt humaansed, tuleb neil vabatahtlikult raha annetada.

Oma väite kinnituseks omistab ta Jeesusele alljärgnevad sõnad.

“Kõik kristlased peaksid loomulikult teadma, et Jeesus ütles, et “andke puuduses inimestele oma kodu ja kogu oma raha”. Nagu te näete, ei järgi kõik kristlased seda juhtnööri.”

“Nad nõudsid brändirõivaid ja korterit Viinis”

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!