Pastor Franklin Graham. Allikas: veebileht billygraham.org

Jõuliste väljaütlemiste poolest tuntud pastor Franklin Graham leiab, et Ameerika peab seoses moslemitest tuleneva ohuga muutma oma immigratsioonireegleid ja vastupidiselt Bushi ja Obama väidetele ei saa islamit pidada rahumeelseks religiooniks.

Franklin Graham, tuntud evangelisti Billy Grahami poeg, tegi Facebookis sellise avalduse päev pärast Pariisi rünnakuid.

"Olen öelnud seda ka varem ja paljud inimesed on mind kritiseerinud selle pärast," kirjutas Graham juunior. "Peame reformima oma immigratsioonipoliitikat. Me ei või lubada puudulikult kontrollitud moslemeil ületada meie piire ajal, mil võitleme terroriga. Kui jätkame moslemite sisserändamise soosimist, saame näha enamat kui [seda, mis juhtus] Pariisis. See kõik on juba meie läve ees. Prantsusmaa ja Euroopa on üle ujutatud Lähis-Idast pärit noorte moslemimeestega ning me ei tea ei nende tausta, motiive ega kavatsusi."

"Islam ei ole rahumeelne usund, nagu on meid veennud George W. Bush ja nagu on öelnud president Barack Obama. See ei ole tõsi. Meie president ja poliitikud peavad üles ärkama, enne kui on liiga hilja. Praegu ei ole aeg olla poliitiliselt korrektne. Küsimus on meie rahva julgeolekus. Kaalukausil on meie laste ja lastelaste tulevik. Me ei tohi lasta oma riiki tulla poliitilistel või religioossetel grupeeringutel, kes soovivad meid hävitada."