Foto: Hippopx

Ameerika Ühendriikide senaatori Ron Johnsoni tellimusel korraldatud analüüs näitab, et Covid-19 "vaktsiinid" on 55 korda inimese elule ohtlikumad kui gripivaktsiinid.

Vaktsiinide kõrvalnähtude aruandesüsteemi (Vaccine Adverse Event Reporting System; VAERS) sissekannete analüüs osutab, et väidetavalt Covid-19 vastu aitavad süstid on märkimisväärselt eluohtlikumad kui seda on gripi vaktsiinid, vahendab Epoch Times.

Uuringu viisid läbi Ameerika Ühendriikide vabariiklasest senaatori Johnsoni palgatud eksperdid. Ülevaates tuli toetuda teatud eeldustele, kuna pole täpselt teada, mitu gripivaktsiini süsti on viimase kümne aasta jooksul Ameerika Ühendriikides inimestele tehtud.

Kasutades ravimiettevõtete poolt jaotusvõrku paisatud dooside arvu, arvutati välja eeldatav manustatud gripivaktsiinide hulk. Nende numbrite põhjal tuvastati, et Covidi "vaktsiinide" põhjustatud surmajuhtumite arv miljoni inimese kohta (25,5) ületab märkimisväärselt gripivaktsiinide põhjustatud elust lahkumiste hulka (0,46).

Senaator Ron Johnson Foto: ronjohnson.senate.gov

"Võttes aluseks hinnangu, et 70 protsenti jaotusvõrku antud gripivaktsiinidest süstiti ära, siis Covid-19 süstide surmade arv, mis on 25,5 surma miljoni doosi kohta, ületas 55 kordselt gripivaktsiinide põhjustatud surmade hulga süstitud miljoni doosi kohta," kirjutab Johnson Ameerika Ühendriikide tervise ja sotsiaalministeeriumi, toidu ja ravimiameti ja haiguste kontrolli ja ennetamise keskuse juhtidele saadetud kirjas.

"Selline šokeeriv erinevus on järjekordne turvalisuse signaal üha kasvava [Covid-19 süstiainete kahjulikkuse] tõestusmaterjali hulgas ja see nõuab tõsiselt võtmist," lisas ta.

Johnson kritiseeris ka ametnikke:

"Mis puutub minu poolt nõutud Covid-19 süstiainete kõrvalnähtude kohta soovitud andmete edastamisse, siis teie upsakas läbipaistvuse puudus on seninägematu, vastutustundetu ja täiesti vastuvõetamatu.

Viimase 32 kuu jooksul olen ma korduvalt esitanud küsimusi, saatnud ametlikke teabepäringuid ja korraldanud Covid-19 süstiainete turvalisuse ning tõhususe järelvalvetoiminguid.

Selle asemel, et vastata minu õigustatud küsimustele ja teabepäringutele, olete nii teie kui teised rahvatervise ametnikud jätkanud Covid-19 süstiainete reklaamimisega ning nimetanud neid "turvaliseks ja tõhusaks". Tihti toote oma väite tõestuseks eksitava süstitud dooside arvu."

Johnson on senati uurimise alalise alamkomitee liige.

Senaator päris terviseametnikelt lisaks, kas nad on teadlikud hiljuti teadusajakirjas Nature avaldatud uuringu tõikade osas, mis näitavad, et Covidi süstiained toodavad organismis "sihtmärgita" (off-target) või soovimatuid valke, mis võivad põhjustada tervisele kahjulikke immuunvastuseid.

Ametnikel oli Johnsoni küsimustele aega vastata 18. jaanuarini.

4. november 2023. seisuga oli oma Covidi süstikuuri võimendanud 14 protsenti Ameerika Ühendriikide täisealisest elanikkonnast.

Toimetas Karol Kallas