Dr. Theo Schetters Foto: kuvatõmmis YouTube'ist

Dr Theo Schetters analüüsis Hollandi statistikat ja tuvastas seose üle 60-aastastele manustatud neljanda Covid-tõhustusdooside arvu ja surmade tõusu vahel.

Dr Theo Schetters, mitmete vaktsiinide väljatöötaja, Pretoria ülikooli professor ja Montpellieri ülikooli farmaatsiafakulteedi aumedali laureaat, sõnas vestluses dr. Robert Malonega, mRNA vaktsiini ühe väljatöötajaga, et arstid on praegu kogemas "kõikvõimalikke sümptomeid, millest nad ei tea, mis need on" ja "Hollandis on väga ilmne, et on selge korrelatsioon inimestele manustatud vaktsiinidooside ja nädal pärast seda surnud inimeste vahel," vahendab LifeSiteNews.

Väga oluline on vaadata kõiki surmade põhjuseid, kuna vaktsiin "potentsiaalselt mõjutab kõiki organeid."

"See [vaktsiin] mõjutab potentsiaalselt kõiki organeid. Ja see, mida arstid praegu kogevad, on see, et nad näevad kõikvõimalikke sümptomeid, mille puhul nad ei tea, mis need on. Ja seetõttu, et kõrvalmõjud ei ole ainult ühetaolised kõrvalmõjud, vaid need võivad olla mida iganes, ning sel põhjusel on neid raske ka statistikas kajastada. Seetõttu me analüüsisime kõiki surmade põhjuseid, sest isegi, kui me ei tea, mis on täpselt seotud vaktsineerimisega, siis me teame, et praegu on toimumas väga palju asju. Ja see on põhjuseks, miks me vaatame kõiki surmade põhjuseid ning Hollandis on väga selge, et on ilmne korrelatsioon vaktsineerimisnumbrite ja inimeste arvu vahel, kes on surnud nädala jooksul pärast doosi. Ütleme nii, et kui nädalas on süstitud 100 000 vaktsiinidoosi, siis sel nädalal on meil umbes 125 liigsurma."

Korrelatsioon on silmatorkav, sõnas dr. Schetters, ja seda on näha ka sellest, et kui on vähem vaktsineerimisi, on ka vähem liigsurmasid ja vastupidi – mida rohkem vaktsineerimisi, seda rohkem ka surmasid. Dr Schetters on saatnud alarmeeriva kirja ka Hollandi terviseinstituudi direktorile juhtimaks ohumärkidele tähelepanu. 

Dr Robert Malone sõnas vestluses, et tema enda kutseorganisatsioon, kuhu kuulub 17 000 arsti ja teadlast, tegi hiljuti avalduse, et vaktsiinidest tuleb loobuda, kuna riski ja kasu suhe neid enam ei õigusta. Dr Schetters nõustus avaldusega.

"See on minu ja ka organisatsiooni arvamus, mida ma esindan, et andmed on nüüd piisavalt selged, et jätkuv vaktsineerimise kampaania ei ole enam põhjendatud," sõnas dr Malone. 

Toimetas René Allik