São Paulo LGBTQ-paraadist osavõtjaid. Foto: Bigstockphoto.com

Sooideoloogia ei jäta puutumata ka lapsi, vaid julgustab neid avama "oma loovat poolt" ja käituma transvestiitidena, kirjutab Tytti Salenius mõtlemapanevas artiklis.

Tõlkija märkus. Eelmisel aastal tõime lugejateni uudise 8-aastasest drag queen'ist, kes julgustas teisi alaealisi oma vanemad välja vahetama, kui need ei tule kaasa seksuaalselt desorienteeritud laste tahtmistega. Nüüd on aeg edasi läinud ja lapsele leidub takistamatult rakendust homopromo teisteski valdkondades. "Mõistlikel aegadel oleks poisslapsi jahtivad mehed heidetud vanglatesse, tänapäeval korraldame neile paraade!" Näib, et Kanadas ja Ühendriikides on noorsoopoliitika uueks tasemeks perverssuste sallimine ja traditsiooniliste väärtuste hukkamõistmine.

Erootiliste, sadomasohhistlike seksuaalfetišitoodete poolest tuntud rõiva- ja moekauplus House of Mann (HOM) reklaamib ettevõtte uue "kaanetüdrukuna" 9-aastast drag queen'iks riietunud poissi. Väljaanne Daily Caller annab teada, et ettevõtte omanik, "LGBT-kunstnik", näitleja, aktivist ja disainer Brandon Hilton on saanud kurjustavat tagasisidet sotsiaalmeedias, kus teda on süüdistatud lapse seksuaalses ärakasutamises.

Poiss esineb nimega Lactatia, tema sünninimeks on aga Nemis Quinn Melancon. 9-aastast drag-last kasutatakse ära kuulsuse toomiseks "luksus-LGBT-brändile", mille puhul on tegemist sisuliselt perverssetele homoseksuaalsetele meestele ja transvestiitidele mõeldud "riietusesemetega".

LifeSiteNews rääkis 2017. aasta augustis Brandon Hiltoni Twitteris avaldatud videost "Muinasjutuhetk", milles mees esineb merineitsiks riietatuna päris väikeste laste ees.

Melanconi vanemad on poja hobi osas äärmiselt kannustavad ja sõidutavad teda mööda kodumaad Kanadat erinevatele "drag-sündmustele". "Minu arvates on äärmiselt oluline võimaldada lastel avada oma loovat poolt, iseseisvat vaimu ja olla isiksus," ütleb poisi ema Jessica Melancon. "Julgustan kõiki vanemaid seda toetama ja laskma lastel olla nemad ise."

Vastassugupoole rõivastesse riietuva poisi "läbimurdeks sotsiaalse meedia täheks" oli esinemine laval 2017. aasta maikuus koos drag queen'i Bianca Del Rioga Werq World Touri raames. Bianca Del Rio ülistas tüdrukuks riietunud poissi: "Ma jumaldan sind. Mulle meeldib, et oled siin. Enim meeldib mulle see, et sinu ema toetab sind", "Oled k****i imetlusväärne." Perekonda on sotsiaalmeedias tugevasti kritiseeritud ja paljud süüdistavad Jessica Melanconia "elamises oma poja kaudu".

Hilton väidab, et pärast Melanconi "kaanetüdrukuna" eksponeerimist on paljud inimesed tal soovitanud end tappa: "Leidsin end lugevat tviite, mis õhutasid mind ennast tapma ja nimetasid mind pedofiiliks, kui olime 9-aastase drag-supertähe Lactatia toonud esile House of Manni uue "kaanetüdrukuna"." "Kui sa ei suuda aktsepteerida last moodsas riietuses, siis ehk ei ole tulevik sinu päralt," lisas Hilton.

Konservatiivne kommentaator Matt Walsh saatis Hiltonile raevuka sõnumi: "Ma ei soovi, et sa end tapaksid, ent tahan tõesti, et sind arreteeritaks ja vangistataks lapse seksuaalse ärakasutamise eest, sa haige, vaimuhaige kiskja." Matt Walshi arvates on sellise haige tegevuse suur populaarsus märgiks ühiskonnast, mis on hüljanud Jumala. Tema sõnul on tegemist selge pedofiiliajuhtumiga: "Mõistlikel aegadel oleks poisslapsi jahtivad mehed heidetud vanglatesse, tänapäeval korraldame neile paraade! Aidaku neid Jumal!"

Kristlastest kriitikud ja pereväärtuste eest seisjad, teiste hulgas kaks endist homoseksuaali, peavad seda lapse seksuaalseks ärakasutamiseks ja leiavad, et transvestiitide maailm on äärmiselt kaugel "usalduslikust ja turvalisest keskkonnast", mida laps vajab. Nad kritiseerivad poisi vanemaid elu hoolimatu ohtu seadmise eest, lapse juhtimise eest ebaloomuliku elustiili ja enesehävitusliku, perverssustest täidetud tuleviku juurde. Nende arvates on lapsevanemad ja kõik teised, kes julgustavad seda last osalema nendes rüvedates etteastetes, süüdi lapsele osaks saavas vägivallas ja seksuaalses ärakasutamises.

Endine homoaktivist ja ühingu Center for Garden State Families asutaja ja esimees Greg Quinlan ütles: "See laps on juba kaasatõmmatud kõigesse, mis on homoseksuaalsuses leida ja tema vanemad annavad sellele õnnistuse."

Teine homoseksuaalse elustiili hüljanud ja pereväärtusi kaitsma asunud inimene, Stephen Black, kes on ise lapsena kogenud seksuaalset vägivalda, tõdes: "Me näeme, et "LGBTQ-kogukond" kiidab heaks laste ärakasutamise ja laste seksuaalsesse segadusse viimisega edendavad nad ka vaimuhaiguste levikut. Ei pea olema raketiteadlane mõistmaks, et see viib lõpuks seksimängudeni." Praeguseks on Stephen Blackist saanud kristlane ja ta juhib Oklahoma City's tegutseva First Stone Ministries tegevust. "Täna me tõesti näeme sellist moraali lagunemist, millist ei ole kunagi olnud. Hullumeelsus, mis nimetab halba heaks ja head halvaks."

Illinoisi Perekonnainstituudi ajakirjanik Laurie Higgins märkis: "Viiskümmend aastat tagasi oleksid lapsevanemad, kes lubavad noorel lapsel osaleda drag queen'i-sündmustel, kaotanud oma vanemlikud õigused." Ta tuletab meelde Kanada Ontario osariigis eelmisel aastal vastuvõetud seadust, mille kohaselt valitsus võib võtta lapsed sellistelt vanematelt, kes  keelduvad kaasa aitamast oma sugulises kuuluvuses kahtleval lapsel muuta sugu. "Selle poisi vanemaid, kes uputavad lapse täiskasvanute perverssustesse, ülistatakse avalikult."

Oikea Media on sageli kirjutanud sellest, kuidas ka Rootsis astub gender-ideoloogia suurte sammudega edasi. Algkoolilaste ajusid loputatakse veenmisega, et nad võivad olla vangistatud valesse kehasse ja nõnda külvatakse transsoolist ideoloogiat kõige haavatavamatesse ja süütumaisse hingedesse näiteks end naisena tundva mehe ja koerana tundva hobuse seiklustest rääkiva pildiraamatu abil.

Teine noor poiss, 10-aastane Desmond Napoles, on asutanud esimese drag-klubi lastele, mida ta nimetab "esimeseks ja ainsaks drag-lastele mõeldud paigaks", kus tehakse hämmastavat show'd. Ta väidab, et on "kapist välja tulnud juba sündides", ja räägib, et propageerib LGBTQ-kogukonna ideoloogiat kõigi vahenditega ning on ise noor homoseksuaal.

Portaalist Oikeamedia.com tõlkinud Roland Tõnisson