USA drag queen tunnistas avalikult, et korraldades raamatukogudes lastele vestmistunde valmistavad nad järgmist põlvkonda teadlikult ja tahtlikult ette LGBT ideoloogia aktsepteerimiseks, vahendab LifeSiteNews.

Dylan Pontiff, drag queen, kes aitas oktoobri alguses korraldada Lafayette rahvaraamatukogus ühe sellise vestmistunni kuni kolmeaastastele lastele, tegi selle šokeeriva ülestunnistuse Lafayette linnanõukogule 17. septembril Louisianas aset leidnud koosolekul.

“See saab olema järgmise põlvkonna ettevalmistamine. Me üritame järgmist põlvkonda ette valmistada [LGBT ideoloogia aktsepteerimiseks],” ütles Pontiff, kelle transvestiidinimeks on Santana Pilar Andrews.

Pontiff tunnistas, et on drag queen’ina üles astunud ka täiskasvanutele mõeldud show’des, mida ta võrdles 17+ filmidega, kuid leidis, et tal peaks sellegipoolest olema ligipääs lastele, kuna täiskasvanuna oskab ta ennast “tsenseerida” ning muuta oma sisu lastele sobilikuks.

“Ma võin lahutada täiskasvanute meelt klubis ning samuti lahutada õpilaste ja noorte laste meelt. Ma olen selleks võimeline, kuna ma olen täiskasvanu ja võimeline ennast tsenseerima,” lausus ta. Louisiana kogukonna liikmed raputasid aga Pontiffi taga hämmeldunult pead, kui ta neid mõtteid kuuldavale tõi.

“Kahjuks muudab drag queen’ide vestmistundide programm rahvaraamatukogud transsoolise revolutsiooni edendamise platvormiks, kohtadeks, kus homoaktivistidele antakse ligipääs isegi vaid kolme aasta vanustele lastele,” ütles John Ritchie, TFP õpilasaktivismi programmi juhataja.

“Selle asemel, et kaitsta meie laste hinnalist süütust ilusate jutustustega, väärkasutavad raamatukogud meie maksuraha, et nende süütust kahjustada,” jätkas ta. “Meeste ja naiste vaheliste erinevuste lammutamise ja hävitamise katse ei ole mitte ainult bioloogiliselt naeruväärne, vaid ka otsene rünnak Jumala plaani vastu meie ja perekonna jaoks. Igaüks, kes armastab perekonda, peaks üles ärkama, palvetama ja sellele vastu hakkama.”

Lafayette linnanõukogu septembrikuine avalik koosolek kutsuti kokku selleks, et mõista hukka kohalikule raamatukogule  6. oktoobriks välja pakutud drag queen’ide vestmistund, kuna see ei ole eakohane.

Ettepanek, mida selle oponendid on rünnanud kui “vihkajalikku” ja “diskrimineerivat”, ei oleks olnud rahvaraamatukogule siduv. Kuid sellega ei jõutudki nii kaugele, kuna enamik Lafayette linnanõukogu koosolekul osalenutest keeldus seda hääletamast, lükates seeläbi ettepaneku lihtsalt tagasi.

Kogukonna liige Leslie Alexander ütles, et raamatukogu ei oleks tohtinud drag queen’ide vestmistundi üldsusega konsulteerimata heaks kiita:

“Küsimus ei ole sallivuses ega võitluses kiusamisega. Tegemist on otsese ja tahtliku katsega külvata väga väikestes lastes segadust ja kahtlusi oma sooidentiteedi osas, tehes seda just selles eas, mil nad vajavad selget suunamist ja mõistmist. Nende eesmärgiks on istutada lastesse seeme, et nad hakkaksid vanemas eas suurema tõenäosusega kahtlema oma seksuaalsuses või soos.”

Ritchie arvates külvati noorte laste raamatukogudes indoktrineerimise seemned juba siis, kui abielu õiguslikult ümber määratleti:

“Kui 2015. aastal seadustati homoseksuaalide “abielu”, siis ütlesid naiivsed inimesed meile, et me ei peaks muretsema, kuna see otsus ei mõjuta meid kunagi. Nad ütlesid, et abielu on kõigest sõna. Kuid nende jaoks, kes mõistavad ajalugu, kätkes abielu tähenduse ümbermääratlemine USA ülemkohtu poolt ridamisi inetuid tagajärgi. Täna sallitakse seda, mis oli veel eile mõeldamatu: transsoolistel transvestiitidel lubatakse võtta otseselt sihikule lapsed avalikes hoonetes.”

Mitmed LGBT-aktivistid on viimastel aastatel rõhutanud, et liikumise eesmärk on “indoktrineerida” lapsi aktsepteerima LGBT agenda normaalsust.

“Ma olen siin, et teile öelda, et ma valetasin iga kord, kui ma väitsin, et ma ei indoktrineeri kedagi oma uskumustega geide, lesbide, bi- ja transseksuaalide ning kvääride osas,” kirjutas Kanada homoaktivist Sason Bear Bergman oma 2015. aasta märtsis avaldatud artiklis “Ma tulin teie lapsi oma LGBTQ agendasse indoktrineerima (ning ma ei vabanda selle eest vähimalgi määral).” Bergman, kes on naine, kes identifitseerib ennast transsoolise mehena, ei hoia midagi tagasi ning ütleb otse välja, et soovib muuta meie lapsed enda sarnaseks, isegi kui see läheb vastuollu nende usuliste tõekspidamistega.

2011. aastal kirjutas USA homoaktivist Daniel Villarreal kolumni veebilehele Queerty.com, milles väljendas arvamust, et kätte on jõudnud aeg, et homolobi tunnistaks üles koolilaste indoktrineerimise homoseksuaalsuse aktsepteerimiseks:

“Miks me propageeriksime kiusamisvastaseid programme või ühiskonnaõpetuse tunde, kus õpetatakse lastele kuulsate kvääride ajaloolist panust, kui meie eesmärgiks ei ole laste teadlik „harimine“, et nad aktsepteeriksid kväärseksuaalsust normaalsena? Me tahame, et haridustöötajad õpetaksid tulevaste põlvkondade lapsi kväärseksuaalsust aktsepteerima. Sellest sõltub tegelikult kogu meie tulevik. Kas me värbame lapsi? Muidugi me teeme seda.”

Homoseksuaalne aktivist Michael Swift kirjutas väljaandes Gay Community News, et koolilapsed muutuvad homoseksuaalse indoktrineerimise otsesteks sihtmärkideks: “Me võrgutame neid teie koolides… nad vormitakse meie näo järgi ümber. Nad hakkavad meid ihaldama ja jumaldama.”

Toimetas Martin Vaher