Kanada peaminister Justin Trudeau (keskel) poseerib piltnikele Rosalba Fasani (vasakul) ja Aleisha Woodmaniga (paremal). Neil oli võimalus viibida Vancouveri LGGBDTTTIQQAAP-paraadi eel homode ja lesbide vanemate, perede ja sõprade ühenduse PFLAG (Parents, Families and Friends of Lesbians and Gays) hommikusöögil käesoleva aasta 5. augustil. Pärast mindi koos marssima. Foto: Scanpix

Montreali "homouhkuse" paraadiks valmistuv Kanada peaminister Justin Trudeau teatas äsja ajakirjanikele, et homoseksuaalsuse tolereerimisest ei piisa, vaid seda tuleb nüüd "aktsepteerida," vahendab LifeSiteNews.

"Kas me võiksime lõpetada selle jutu sallimisest?" küsis peaminister pressikonverentsil. "Meil tuleb rääkida aktsepteerimisest."

Peaminister ei pööranud tähelepanu ajakirjanike palvetele oma ütlust selgitada ning rääkida lähemalt, mida tähendaks selline seisukoht kodanikele, kes on usklikena veendunud homoseksuaalsuse loomuvastasuses ehk perverssuses.

Sõnaraamatutest abi otsides saab Trudeau poolt kasutatud sõna "acceptance" mõista kui "vastuvõttu, heakskiitu, nõusolekut ja aktsepti ehk nõusolekuavaldust."

Kellele ulatas Obama oma "väärtuste" tõrviku?