EKRE noored suvelaagris

Konservatiivse Rahvaerakonna noorteliikumine Sinine Äratus kogunes möödunud nädalavahetusel suvelaagrisse Otepää looduspargis Päidla külas, et veeta ühiselt aega rahvusliku maailmavaate ja kodumaise ürglooduse keskel. Suvelaagris valiti noorteliikumise uueks juhiks Läänemaalt pärit Triin Kuusk.

“Juhi tiitlisse suhtun küll rohkem kuulekuskohustuse kui üleliigse uhkusega, kuid toetava juhatuse ja meie tublide liikmete abil on see kindlasti heaks võimaluseks näidata ka patriotismi helgemat poolt, mis seni ehk veidi varju on jäänud,” kinnitas vastvalitud Sinise Äratuse juht Triin Kuusk.

“Rahvusriiklus ja rahvuskonservatiivne maailmavaade on kistud inetusse võitlusesse globalismi ja üha jõulisemate mõõtmete poole püüdleva föderalismiga. Just noortel on kandev roll seda laialt levivat liberaalset ja ainuõigena presenteeritavat mõttemalli uusaegsete seas murda ning tõsta oma eeskujuga uuesti au sisse inimeseks olemise põhiväärtused: traditsioon, rahvuspärandi- ja loodushoid, kogukonda panustamine, moraal, vastutus ja perekond,” lisas Kuusk.

Triin Kuusk on varem avaldanud portaalis Objektiiv artikli “Kooseluseadus puudutab kogu ühiskonda”.