Fookuses eri: Eesti 200 provokatsioon oli otsene rünnak Eesti kodanike õiguse vastu meelt avaldada

Eelmises “Fookuses” paljastasime Eesti 200 töötajate Kadri Napritson-Acuna, Teele Holmbergi ja Florian Hartlebi provokatsiooni asjaolusid Vabaduse väljakul. Peaprovokaator, Eestis elav sakslane Hartleb kasutas inimeste vihaleajamiseks lapsevankrit, kus istus tema ja Eesti 200 projektijuhi Teele Holmbergi ühine laps. Toome teieni lõike selle näotu juhtumi teemalisest arutelust, mis leidis Objektiivi stuudios aset enne lisainformatsiooni ilmsikstulekut. Vestlevad saate autorid Varro Vooglaid ja Markus Järvi.  

Vabaduse väljaku provokatsiooni kõik asjaolud polnud meile veel teada, kui järgnevaid lõike salvestasime, ent üldised tähelepanekud pädevad ka ilma nende faktideta.

Markus Järvi ja Varro Vooglaid arutlevad Eesti poliitilise kultuuri topeltstandardite, sotsialistide ja Eesti 200 sarnase käekirja ning Krister ja Manona Parise otsese vassimise teemal.

Saatest ei puudu ka hüva rahvahuumori nurgakene.

Head kaasamõtlemist ja vaatamist!

Vaadake kindlasti ka eelmist saadet “Fookuses”:

Fookuses eri: Eesti 200 töötajad osalesid küünilises provokatsioonis, kasutades selleks väikest last

 

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Tuhat tänu kõigile toetajatele, kelle abil jätkab Objektiiv oma tööd!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees ja portaali Objektiiv tegevtoimetaja. Ta on katoliiklane, hariduselt jurist, abielus ning seitsme lapse isa.