Varro Vooglaid ja Markus Järvi jätkavad arutelu koalitsioonikõneluste takistamise eesmärgil lõkkele lõõtsutud hüsteeria teemal, mis viimastel päevadel on jõudnud välja natsi-sildi valimatu loopimiseni. Pahemliberaalide propaganda kahjustab Eesti mainet juba ka tegelikult ning peaks meie eriteenistuste seniste väljaütlemiste valguses kvalifitseeruma Moskva kasulikuks idioodiks olemisena.

Saates "Fookuses" keskenduvad Varro Vooglaid ja Markus Järvi poliitilise hüsteerialõõtsumise uuele käigule, mis lükati sisse mõned päevad tagasi, kui Eesti pearabi Shmuel Koti suunal tehtud matslike kommentaaride üksikjuhtum puhuti koalitsioonikõneluste takistamise eesmärgil üles rahvusvaheliseks skandaaliks.

Kahtlemata kahjustab selline skandaal reaalselt ka Eesti rahvusvahelist mainet.

"Fookuses" saates autorite sõnul peakski Eesti eriteenistuste kohustuseks olema oma varasemale praktikale tuginedes uurida süstemaatilise Eesti ühiskonna lõhestamise ja Venemaa propagandale kaartide kätte mängimise tagamaid. On selge, et pahemliberaalide leerist käima lükatud meediakampaania kahjustab Eesti mainet juba ka tegelikult ning peaks meie eriteenistuste seniste väljaütlemiste valguses kvalifitseeruma Moskva kasulikuks idioodiks olemisena.

Kuula lisa saatest!