Fookuses: koalitsiooni vastane natsihüsteeria kahjustab Eesti mainet juba tegelikult

Varro Vooglaid ja Markus Järvi jätkavad arutelu koalitsioonikõneluste takistamise eesmärgil lõkkele lõõtsutud hüsteeria teemal, mis viimastel päevadel on jõudnud välja natsi-sildi valimatu loopimiseni. Pahemliberaalide propaganda kahjustab Eesti mainet juba ka tegelikult ning peaks meie eriteenistuste seniste väljaütlemiste valguses kvalifitseeruma Moskva kasulikuks idioodiks olemisena.

Saates “Fookuses” keskenduvad Varro Vooglaid ja Markus Järvi poliitilise hüsteerialõõtsumise uuele käigule, mis lükati sisse mõned päevad tagasi, kui Eesti pearabi Shmuel Koti suunal tehtud matslike kommentaaride üksikjuhtum puhuti koalitsioonikõneluste takistamise eesmärgil üles rahvusvaheliseks skandaaliks.

Kahtlemata kahjustab selline skandaal reaalselt ka Eesti rahvusvahelist mainet.

“Fookuses” saates autorite sõnul peakski Eesti eriteenistuste kohustuseks olema oma varasemale praktikale tuginedes uurida süstemaatilise Eesti ühiskonna lõhestamise ja Venemaa propagandale kaartide kätte mängimise tagamaid. On selge, et pahemliberaalide leerist käima lükatud meediakampaania kahjustab Eesti mainet juba ka tegelikult ning peaks meie eriteenistuste seniste väljaütlemiste valguses kvalifitseeruma Moskva kasulikuks idioodiks olemisena.

Kuula lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees ja portaali Objektiiv tegevtoimetaja. Ta on katoliiklane, hariduselt jurist, abielus ning seitsme lapse isa.