Reform, E200 ja sotsialistid on lubanud muuhulgas toetada kooseluseaduse rakendusakte, "homoabielu" läbisurumist ja "vihakõneseaduse" abil inimeste sõnavabaduse mahasurumist. Kristlaste juhtidel lasub moraalne kohustus öelda selgelt välja, et parteisid, mis plaanivad ellu viia kristliku moraaliõpetusega selgelt vastuolus olevat programmi, ei tohi valimistel toetada, toonitavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Reform, E200 ja sotsialistid on lubanud muuhulgas toetada kooseluseaduse rakendusakte, "homoabielu" läbisurumist ja E200 näol ka abistatud enesetappu.

Lisaks sellele on kõik kolm lubanud "vihakõneseaduse" abil inimeste südametunnistuse- ja sõnavabaduse mahasurumist.

Kui kristlane valib teadlikult riigikokku erakonna, mis lubab avalikult seista kiriku moraaliõpetuse ja loomuseaduse vastaste revolutsiooniliste ideede eest ning lisaks sellele lubab vaigistada enda kriitikuid "vihakõneseadustega", on tegu ebamoraalse valikuga, leiavad saates "Fookuses" Varro Vooglaid ja Markus Järvi.

Kirikute juhtidel lasub moraalne kohustus öelda selgelt välja, et parteisid, mis plaanivad ellu viia kristliku moraaliõpetusega selgelt vastuolus olevat programmi, ei tohi valimistel toetada.

Kuulake lisa saatest!