James Woods ja Heather Graham 1992. aastal Foto: Scanpix her paramount Coup USA 1992 Director Michael Ritchie James Woods + Heather Graham UnitedArchives00011901

Pensionipõlve pidav näitleja James Woods kirjutab Twitteris, kuidas ja miks Donald Trumpi valimine presidendiks tõi avalikkuse ette ühispartei ja selle süvariigi mädasoo.

Twitter on imeline koht. Nii hullud kui postitused ka olla võivad, kui ollakse kursis mustrite ja algoritmidega ning poliitiliste parteide robotitega, on suundumusi võimalik hõlpsalt tuvastada. Pahempoolsete tegevuskava [eelolevate USA presidendivalimiste ajal] paistab olevat järgmine:

  1. Järjepidevalt tuleb rünnata ainsat päriselt soovälist kandidaati. Talle tuleb kahju teha tuhande väikese torkega, sest ühe võimsa löögiga inimese hävitamine teeks temast märtri.
  2. Neutraliseerida tuleb kõik teised tõeliselt konservatiivsed kandidaadid. Kõik need Ron DeSantise pihta käivad demokraatide rahvuskomitee (DNC) jutupunktid kannavad endas kõiki kommunistide õpikute tundemärke. Need on nii läbinähtavad, nii tüütavad.
  3. Nunnutada tuleb tavalist "kõigiga koostööd tegevat" RINO (Republican in Name Only; vabariiklane ainult nime poolest) kõntsa, nagu seda on Mitt Romney ja teised temasugused.

Miks? Sest kui juhtub üksainumas eksitus, siis kõik need poliitilised põrsad on külili. Donald Trumpi presidendiks valimist ei oleks tohtinud MITTE KUNAGI juhtuda.

Hillary Clintoni upsakus põhjustas olukorra, kus tingimustes, mis oleks pidanud olema kerge jalutuskäik, ta komistas enne finišijoont. Selle peale pääses põrgu valla – korruptsioon, lastekaubitsemine, globalistlikud altkäemaksud, kõik sellised asjad said äkki avalikuks.

Täna soovivad mõlemad ühispartei pooled, demokraadid ja vabariiklased, et asjad liiguksid tagasi mugavasse sohu, kus nad võivad oma õnnelikus sooelanike taevas üheskoos vingerdada, teha kokkuleppeid, saada rikkaks ja vahetada armukesi ning basseinipoisse.

Toimetas Karol Kallas