Objektiivi raadiosaates vestlevad Markus Järvi ja Veiko Vihuri hiljutises Vikerkaares ilmunud Tõnis Saartsi artikli teemal, milles väidetakse, et konservatiivid on asunud ründama Eesti Vabariigi põhiseadusliku korra alustalasid. Saate teises pooles tuleb juttu konservatiivsel konverentsil kõlanud mõtetest. Head kuulamist! 

Veiko Vihuri kommenteeris hiljuti Objektiivis avaldatud kolumnis politoloog Tõnis Saartsi poolt Vikerkaares esitatud väidet, mille järgi pole Eesti ühiskonnas enam tegu väärtuskonfliktiga, vaid konservatiivid on asunud ründama suisa Eesti Vabariigi põhiseadusliku korra alustalasid.

Saates arutleme, kes Eesti põhiseaduslikku korda tegelikult ohustavad ning Saartsi poolt sisse toodud väite tõsiselt võtmine Eesti kontekstis tähendaks.

Saate teises pooles kommenteerime konservatiivsel konverentsil kõlanud mõtteid ja arutleme konservatiivse ilmavaate sisu üle.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

Kolumn: kas konservatiivid ohustavad põhiseadusliku korra alustalasid?

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Veiko Vihuri
Veiko Vihuri on EELK vaimulik ja teoloog ning Objektiivi kolumnist.