Internetimeem Pilt: Grok

Ameerika Ühendriikide demokraatide valitsus määras riigi ühe kõrgema autasu teiste hulgas George Sorosele ning süvariigi poliitikule Hillary Clintonile.

Soroste klann on suutnud inimvaenuliku tegevusega Ameerika Ühendriikide avalikkuse ees tõenäoliselt oma maine jäädavalt hävitada. Sama kehtib Clintonite kohta.

Ameerika Ühendriikide eraisikutele antav kõrgeim teenetemärk on Presidendi Vabadusmedal, mille statuudi kohaselt peaksid saama isikud riigile ja rahvale osutatud erakordsete teenete eest.

Käesoleval aastal otsustasid demokraadid, et Presidendi Vabadusmedal antakse maailmakuulsale Ameerika Ühendriikide süvariigi tööriistale George Sorosele. 

Inimvaenuliku ärklemis- ja rohepoliitika toetamise tõttu pole nii George Sorose enda kui tema pere ning nende hallatava MTÜ-tööstuse maine enam endine. Kõike Sorostega seotut peavad normaalseks ainult tõsiusklikud progressistid. Samamoodi on poliitilise ja süvariigi kurjuse kehastuseks muutunud laiade rahvamasside seas Hillary Clinton.

Seetõttu on seekordne medalisaajate valik põhjustanud ulatusliku sarkasmitormi. 

20. jaanuaril ametisse astuva Ameerika Ühendriikide valitsuse asepresident J. D. Vance kirjutas sotsiaalmeedias:

"Ootan, et Biden annaks Presidendi Medali (postuumselt) Pol Potile ja vürst Draculale."

Elon Musk arvas seekordsete Vabadusmedalite laureaatide valiku peale, et nimetatud medali väärtus langeb kiiremini kui USA dollari oma.

President Donald Trumpi üks lähedasemaid võitluskaaslasi Musk avaldas Joe Rogani taskuhäälingu saates arvamust: "Minu hinnangul George Soros põhimõtteliselt vihkab inimkonda." 

Majandusuudiste kanal Wall Street Apes kommenteeris Vance'i postitust:

"Sellised asjad juhtuvad siis kui valitsuses mitte keegi sõna otseses mõttes ei vastuta mitte millegi eest ja nad teavad seda. Nad eputavad sellega inimeste ees, kannavad üle tervele maailmale ja irvitavad järelpidudel kõige peale. Ameerika Ühendriikide valitsus on kuritegelik kartell." 

Toimetas Karol Kallas