Ülemaailmse migratsiooni eeskõnelejaks ja globalismi isaks nimetatud Peter Sutherlandist kirjutab Kalle Mälberg.
Tahate vallutada maailma? Aga palun, pole midagi lihtsamat. Ei ole vaja küürutada tarkade raamatu kohal, uurida Napoleoni, Hitleri ega Aleksander Suure sõjakäike. Pole vaja tanke, Kalašnikovi automaate ega lennukeid rakettidega.
On vaja sündida 1946. aastal Dublinis, õppida jesuiitide koolis ning saada advokaadiks, nagu Peter Denis Sutherland, et siis äkitselt, ei tea kuidas, olles täiel määral eikeegi, kerkida Iirimaa peaprokuröriks ja paljude pankade direktoriks ning lennata aina edasi, sõlmides Faustina üha uusi lepinguid globaalsete saatanatega.
Peter Sutherland saab maailma suurima naftafirma British Petroleumi, päevakasumiga 42 miljonit naela, nõukogu esimeheks. Temast saab rahvusvahelise investeerimispanga Goldman Sachs International nõukogu esimees (sinna maandus sujuvalt ka Euroopa Komisjoni eelmine president José Manuel Durão Barroso).
Ja kullasadu jätkub.
Maailma Kaubandusorganisatsiooni nõukogu esimees, Euroopa Komisjoni ettevõtlusvolinik (kelle egiidi all tegutseb meilgi tuntud ERASMUS programm), Euroopa Poliitikakeskus, Kofi Annani kutsel ÜRO migratsiooni eriesindaja, Saksa, Inglise, Indoneesia ja Türgi kaubandusekspert, The Doha Round, salapäraste Bilderbergi Grupi ja Trilateraalse Komisjoni (kas koos Harri Tiidoga?) esimees, samuti Vatikani, Singapuri, Hongkongi ja Türgi finantsnõustaja ning Macao koloonia tagastaja Hiinale, jpm.
Maailmatõe kuulutaja mr Google loetleb selle aasta 7. jaanuaril kõrivähi tüsistustesse surnud Peter Sutherlandi aujärjeks 36 kõige tüsedamat tiitlit – audoktorid, ordud ja ordenid.
Peter Denis Sutherland ei olnud juut, nagu võiks arvata. Tema vanaisa tuli Iirimaale Šotimaalt. Ent tema vanaema juurest on leitud seoseid Ungari juutidega ning samast kandist pärit teise maailma valitsemise aujärjele kippuva manipulaatori George Sorosega. Tema naine oli hispaanlanna, neil on kaks last.
Kas tõesti üks jesuiitide haridusega iirlane suutis palja jutuga, kedagi tapmata, põletamata ja vägistamata, vallutada maailma?
Näiliselt jah, aga mitte päris.
Peter Sutherland oskas haarata enda sülle globaalset trendi – "avatus, sallivus, tolerantsus ja vähemuste poolt juhitud avatud ühiskond", mida Herbert Marcuse oma raamatus "Ühedimensiooniline inimene " juba kuuekümnendatel jutlustas.
Ent siin on üks oluline erinevus: Peter Sutherland ei hakanud globalistlikku, ilmeksimatut tõde kuulutama mitte nagu mõni naiivne T-särgis habemikust vasakpoolitsev kultuurimarksist, ülikooliprofessor kusagil USA idarannikul.
Tal olid paremad relvad, kõvemad kui soomustläbistavad tankirusikad – kasum ja majanduskasv. Tema sõnumid levisid suurimate finants-, kaubandus- ja energiahiidude kõige kõrgemate kabinettide hämarusest otse meediakorporatsioonide juhtide kõrvu ning presidentide, peaministrite ja kuningate paleedesse. Viimase instantsi tõde – otse ja autoriteetselt!
Maailmakuningas Sud (semulik lühend Suhterlandist omade seas) hakkas jutlustama ideed, et "Araabia kevad", kus tapeti kohalikku stabiilsust hoidvad Saddam Hussein ja Muammar Gaddafi nagu koerad maanteekraavis, oli "käest lastud võimalus Euroopale – ühendada Vahemere mõlemad kaldad" ehk teisisõnu – taastada neo-neo-kolonialistlikus võtmes Rooma impeeriumi aegne õiguskord.
"Riik ei tohi olla mingi saareke maailmameres, Vahemerest saagu Euroopa sisemeri. Tuleb avada piirid migratsioonile ja üleilmsele kaubandusele, nagu tekkisid Ameerika, Kanada ja Austraalia rikkad ühiskonnad, tuleb lõpetada püüdlused importida ajusid, lasta sisse kõik!" Nõnda kõneles prohvet Peter.
Angela Merkel sedaviisi innustunult tegigi ning Kölni raudteejaamas vägistatud saksa tüdruk neab teda elu lõpuni.
Maailma uus kuningas Suhterland suutis ühendada äriilma ja poliitika globaalmeediaga. Lahesõda 1990. aastal oli esimene virtuaalsõda, kus CNNi korrespondent Peter Arnett näitas õlakaameraga otsepildis, kuidas Kuveidi lahest lennutatud tiibrakett möödus Bagdadi "Rashidi" hotelli rõdust ning lajatas otse Saddami punkri ventilatsiooniavasse. Globalismi ideid hakati levitama otse – satelliidi ja kaabliga. Lahesõda oli lahe ja üleilmastunud maailm – kellele see ei meeldiks?
Suhterlandi "tiibrakettideks" olid Goldman Sachs, British Petroleum, ÜRO Migratsiooniamet, Euroopa Liit. Tema ukse taga rüselesid Nestle, McDonalds, Ford, Samsung, Coca Cola, Amazon, Facebook ja kõik teised, kes vähegi viitsisid globaalselt kaubelda.
"Ma saan aru," lisas Peter Esimene ja Viimane. "Euroopa poliitikud ei julge oma rahvale tunnistada, et migratsioon on ainus tee majanduslikule kasvule".
Peter Sutherland läks veelgi kaugemale.
"Prantslastel, sakslastel ja inglastel pole neegrite ega moslemiteta tulevikku. Igasugune vastuvaidlemine migratsioonile on moraalselt kaitsetu."
Aga jonnakad Varssavi, Bratislava, Budapest, Praha, Bukarest, Sofia, Vilnius, Riia, Tallinn ja nende "äärmuslased" ei hooli kaunist globalismist, vaid püüavad Euroopa judeokristliku tsivilisatsiooni hoida ja võibolla isegi päästa.
Nüüd astub areenile järgmine ÜRO Migratsiooni Organisatsiooni eriesindaja, globalismi emaks kutsutud Louise Arbour.
Tema on Kanada prantslanna, 26 ülikooli audoktor, kelle juhtimisel ju tegelikult see "mittemillekski ja mittekedagi" kohustav Marrakechi kompakt välja töötatud ongi.
Nutuvõru suu ümber, avaldab madame Arbour "kahetsust ja pettumust", et just rändeobjekti riigid on hakanud üleilmastumise asjus tõrkuma. Paistab, et Sutherlandi- Arbouri ja neid austavate sadade ülikoolide maailmavalitsemise ainutõde mitte kusagil väga ei soovitagi – välja arvatud ehk need tuhanded, kes loodavad saada ametisse ÜRO aina paisuvatesse resolutsioonivabrikutesse.
Unistamine on teadagi tasuta. Tahaks unistada, et vabadustarmastav, oma rahvaid austav ja kõiki Euroopa kultuure kaitsev uhke ja vana Euroopa saab ehk just siit – Ida-Euroopast – uut noort energiat.
Marrakechis joonistas Eduard Wiiralt kunagi ammu kaameli pead – vaadake seda tähelepanelikult mikserid, kaljulaidid jt kohalikud globalistid! Tuleb tuttav ette? Märgake, et teie selja taga viirastuvad Pätsi, Piibu ja Selteri haledalt naeratavad kujud, baasideleping kaenlas.
Memento mori!