Kaader videost

Juuresolev video on näide USA-s elluviidavast programmist, millega tutvustatakse lasteaialastele transsoolisuse ideoloogiat ja kujundatakse seda soosivat hoiakut.

Programmi kaudu püütakse lastes nende aktiivse kaasamise teel kujundada arusaamist “soolisest voolavusest” ning õpetada neid aktsepteerima teisi inimesi ja iseennast vastavalt sellele kontseptsioonile.

Programmi raames käivad transseksuaalid lastele “soolise voolavuse” ideed selgitavaid raamatuid lugemas ja kommenteerivad neid omalt poolt, sisendades lastele, et inimese sugu ei ole mingi antus, vaid sõltub igaühe enesemääratlusest.

Programmiga tehti algust California osariigis San Franciscos, aga sealt liikus see kiiresti edasi ka New Yorki ja Los Angelesse.

Drag Queens Read Children's Stories

Drag queens are reading feminist fairytales to kids.

Posted by AJ+ on Teisipäev, 16. mai 2017

 

Nagu videos näha, küsib lastega kohtuma tulnud transseksuaal muuhulgas oma auditooriumilt, et kes tahab suureks saades hakata transseksuaaliks, ning lapsed vastavad kooris: “Mina!”

Kriitikutele ütlevad programmi eestvedajad ja läbiviijad, et kui programm kellelegi ei meeldi, ei pruugi ta selles osaleda.

Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatuse esimees Varro Vooglaid küsis Facebookis kõnealust programmi kommenteerides, et “kui see ei ole lastevastane kuritegevus, siis mis see on?!”

“Ja muidugi – selle haige ideoloogia ühiskonnale pealesurumine ei puuduta ju meid ja meie lapsi mitte kuidagi, ei-ei, kus sa sellega… Niisuguste asjade suhtes, mis on suunatud laste vaimsele väärastamisele ja loomuseaduse elementaarsete põhimõtete tunnetuse segipaiskamisele, tuleks näidata üles absoluutset sallimatust – sallimatust, mille kõrval inkvisitsioon oleks poisike. Pole tõesti vaja imestada ja mõelda, miks küll on USA-s miljonid perekonnad loobunud oma laste kooli saatmisest ja õpetavad neid kodus.”

Vooglaid lisas, et Eesti ühiskond peab mõistma, et just sellise olukorra poole pürgivad samm-sammult homoaktivistid ja nn sooideoloogia propageerijad ka Eestis ja teistes Euroopa riikides, kus asjad ei ole veel nii kaugele jõudnud kui USA-s: “Lõppastmes tahetakse kindlasti minna laste kallale, sest just lapsed moodustavad tulevase ühiskonna.”

Vaata altpoolt näiteid selle kohta, kuidas USA-s on juba alates 1990-ndatest aastatest viidud lasteaedades ja algkoolides läbi väikeste laste süstemaatilist homoideoloogilist töötlemist.

https://www.youtube.com/watch?v=uGpl44ihuFQ

https://www.youtube.com/watch?v=C3zEC97E2kw