Vihased vanemad kogunesid Clarki maakonna kooliringkonna hoolekogu nõupidamisele, pärast seda, kui said teada uue väljapakutud "üldise seksuaalhariduse" õppekava sisust, mis sisaldab endas ka 5-aastastele eneserahuldamise õpetamist.

Väljapakutud õppekava sisaldaks homoseksuaalsuse käsitlemist juba 5 kuni 8 aastaste puhul, õpetades lapsi "respekteerima kõiki hoolimata sellest, kelle suhtes nad külgetõmmet tunnevad."

Lastele õpetataks alates lasteaiast kuni 3. klassini, et "oma suguorganite puudutamist ja hõõrumist hea tunde tekitamiseks nimetatakse masturbeerimiseks."

"Te soovite õpetada minu 5-aastasele, kuidas masturbeerida?" küsis ärritunud lapsevanem Julie Butler.

"Me ei peaks kindlasti viieaastastele õpetama, et masturbeerimine ning iseenda keha rahuldamine on hea. Samuti ei pea 12-aastane teadma anaal- ja oraalseksi üksikasju," lisas teine lapsevanem.

Veel üks vihane ema lisas: "Ma ei suuda seda šokki sõnadessegi panna, mida ma tundsin, kui lugesin, mida minu 5 aastasele tütrele õpetama soovitatakse hakata."

Telekanali Fox 5 kohaselt ütles lapsevanem Ronald Withaeger, et ta oli "mõningatest asjadest kohkunud," märkides ära, et õpetus, et "masturbeerida tuleb privaatses kohas" oli eriti räige.

"See algab lasteaiast ja kestab kolmanda klassini. Kas te teete nalja? Sellises vanuses ei ole selliseid asju vaja teada,” ütles Withaeger.

Koosolekul osalenud keskkooli õpilane Chloe Davis ütles: "Ma lugesin läbi umbes 20 lehekülge [väljapakutud õppekavast] ja ma ei suutnud enam edasi lugeda kuna osa sellest materjalist oli minu jaoks selles vanuses lihtsalt liiga häiriv, ning ma olen 17-aastane."

Clarki maakonna järelvalveametnik Pat Skorkowsky üritas väidetavalt vihaseid vanemaid rahustada, rõhutades, et õppekava ei ole veel ringkonna 357 koolis kehtestatud ning nõukogu pigem ootab hoopis kogukonnalt ettepanekuid.

Kooli nõukogu tegeles selle küsimusega edasi 29. septembri erikoosolekul, kuhu olid osalema kutsutud ka vanemad ja murelikud kodanikud, et nad saaksid avaliku arutelu käigus omapoolseid ettepanekuid teha.

Allikas: lifesitenews.com