„Greg”, Jody ja Jaydeni Rogers. Foto: kuvatõmmis Daily Mail'i artiklist

Lesbiline ema ja tema transsooline partner tunnustavad oma 5-aastase poja soovi elada tüdrukuna ning toetavad ka tema hilisemat meditsiinilist ja kirurgilist soovahetust, mis tekitaks poisile püsivaid füüsilisi ja psühholoogilisi kahjustusi, vahendab LifeSiteNews.

Kuigi “Greg” ja Jody Rogers ei ole abielus, jagavad nad ühist perekonnanime. See on ilmselt ka ainus, mis on nende suhte juures tavapärane. Nii “Greg” kui ka Jody on tegelikult naissoost, kuid “Greg” on läbinud meditsiinilisi ja kirurgilisi protseduure, et “muuta ennast meheks”. Vaatamata tõsiasjale, et nende näol on tegemist bioloogiliste naistega, ei määratle nad end mitte lesbilise vaid tavapärase heteroseksuaalse paarina.

Jodyl on varasemast suhtest viieaastane poeg Jayden, kes on viimase aasta jooksul loobunud poiste riiete kandmisest kleitide kasuks ning kes väidetavalt nõuab enesele viitamist naissooliste asesõnadega.

Kui murelik naaber märkas, et Jayden on hakanud kandma tüdrukute riideid, võttis ta ühendust sotsiaaltalitusega, kuid see jõudis järeldusele, et tegemist on normaalse ja õnneliku perekonnaga.

“Sotsiaaltöötajad näevad, et Jaydeni eest kantakse hästi hoolt ning nad ei väljendanud mingisugust muret peale soovituse, et me vahetaksime elukohta mõningate siin piirkonnas elavate inimeste eelarvamuste tõttu,” ütles “Greg” intervjuus väljaandele Daily Mail.

“Mõned lapsevanemad on isegi oma tütardele öelnud, et nad ei mängiks Jaydeniga, kuna ta on tegelikult poiss,” jätkas “Greg”. “Kuid me keeldume kolimast, kuna valdaval enamusel meie kogukonnast ei ole meiega mingeid probleeme ning nad on meie suhtes toetavad.”

“See on avanud vanu haavu. Enamik inimesi ei ole minu sooidentiteedist teadlikud. Nad tunnevad mind lihtsalt mehena ning nii ma seda ka eelistan,” ütles “Greg”.

“Greg” väidab koguni, et Jaydenil pole õrna aimugi, et ta on naine ning et tema enda transsoolisusel pole seetõttu olnud mingit mõju Jaydeni otsusele hakata ennast tüdrukuks kutsuma.

“Me ei ole julgustanud Jaydenit seda tegema, hoolimata sellest, mida inimesed arvavad ning meile teevad sellised vihjed haiget,” ütles “Greg” väljaandele Daily Mail antud intervjuus.

“Tal pole õrna aimugi, et ma olen transsooline. Olles seda kõike ise läbi elanud, on mul vastakad tunded tema soovi suhtes, mitte enam poiss olla. See ei ole lihtne elu. Inimesed annavad sulle alati hinnanguid ning ma ei usu, et maailmas leiduks ühtegi transsoolist isikut, kes seda oma lapsele peale sunniks,” lisas “Greg”.

Jody, Jaydeni bioloogiline ema muutub oma pojast rääkides kurvameelsemaks.

“Mul oli ühel hetkel poeg ja juba järgmisel hetkel tütar,” ütles ta intervjuus. “Mul kulus selleks ilmselt kuus kuud, et hakata aktsepteerima, et see on see, mida Jayden tõeliselt tahab. See on minu jaoks olnud aga leinamise protsess. Ma igatsen oma poega taga ning beebina nägi Jayden väga poisi moodi välja.”

“Ma vaatan nüüd vanu fotosid temast, kus ta kannab oma väikeseid ülikondi ning ta on justnagu teine inimene,” jätkas Jody. „Ma ei ole kunagi olnud ise väga plikalik tüdruk, kuid Jayden on ning ma pidin õppima, kuidas talle soengut teha ja tema küüsi värvida.”

“Õnneks oli tema nimi sooneutraalne, vastasel juhul oleks ta pidanud seda muutma, kuid ma ajan endiselt asesõnad segamini, kutsudes teda temaks (he) mitte temakeseks (she). Jayden saab siis minu peale väga pahaseks,” tunnistas Jody.

Näib, et selleks, et Jaydeni “soovahetusele” kaasa aidata, on tema ema ja partner juba nõustunud puberteediblokeerijate andmisega ning sellele järgneva “hormoonravi” ja oma poja suguelundi kirurgilise sandistamisega. “Muidugi olen ma tuleviku pärast mures,” rääkis Jaydeni ema. “Ma olen väga mures, kuna ta peab hakkama vanemaks saades võtma hormooniblokaatoreid, kui ta soovib endiselt tüdrukuks jääda.”

“Oma noore ea tõttu seisab Jaydenil ees veel palju nõustamist, et ta saaks oma identiteeti avastada,” lisas “Greg”. “Kõige olulisem on tagada, et ta oleks õnnelik, kui ta soovib täielikult tüdrukuks muutuda. Me ei taha, et laps kannataks vaimse tervise probleemide käes, kuna talle öeldakse, et ta ei saa olla see, kes ta tahab.”

Samas võib Jayden kannatada hoopis rohkem oma “soovahetuse” soovi toetamise tõttu.

Juhtiv lastearst: laste “soovahetuse” toetamine on laste väärkohtlemine

Mitmed arstid räägivad aga tõsistest ohtudest, mida kätkeb endast laste ja teismeliste julgustamine “soovahetuse” kasuks.

“Transsoolisuse aktiivse propageerimise tulemuseks on tohutu kontrollimatu ja nõusolekuta eksperimenteerimine laste ja noorukite peal,” ütles dr Michelle Cretella väljaandele LifeSiteNews. “See on laste väärkohtlemine.”

Cretella on Ameerika Lastearstide Kolledži president ja tuntud asjatundja laste tervise küsimustes, kes on võidelnud lapsi lakkamatult ohustava transsoolisuse ideoloogia pealetungiga.

“Transsoolisus on psühholoogiline, mitte bioloogiline häire,” selgitas Cretella. “Seetõttu prognoosime me transsoolisuse ja sellega seotud meditsiiniliste protseduuride leviku kasvu, kuna ühiskond üha enam propageerib seda elustiili.”

“Paljusid lapsi steriliseeritakse jäädavalt nende “raviprotseduuride” tagajärjel ja nad on sunnitud terve elu manustama mürgiseid “ravimeid”, selleks et vastassugu jäljendada.” Need “ravimid” võivad “põhjustada kõiksugu probleeme alates südame-veresoonkonna haigustest kuni diabeedi ja vähi tekkeni.”

Dr David Stevens, Kristlike Meditsiini- ja Hambaraviühingute tegevjuht, mis on üleriigiline organisatsioon, mis koondab kristlastest tervishoiutöötajaid, on samuti mures meditsiiniliste sekkumiste üha suureneva trendi pärast soolises segaduses olevate noorte puhul.

Stevens ütles LifeSiteNews’ile, et lastel “puudub kognitiivne võimekus, et anda selliste protseduuride jaoks informeeritud nõusolekut.” Olenemata sellest, kas tegemist on hormonaalse “raviga” või kirurgiliste protseduuridega, on nendel sekkumistel elukestvad tagajärjed.

“Isikutel, kes määratlevad end transsoolisena, tarbivad vastassoo hormoone ja läbivad soovahetusoperatsiooni, on hästi dokumenteeritud depressiooni, ärevuse, enesetapumõtete, mõnuainete kuritarvitamise ja riskantse seksuaalkäitumise kõrgendatud esinemissagedus,” selgitas Stevens. “80 kuni 85 protsendil juhtudest naasevad need lapsed pärast puberteedi läbimist taas oma bioloogilise soo[identiteedi] juurde.”

Stevens meenutas ühtlasi ühe arsti sõnu, kes oli talle öelnud, et “kui lapsevanem tuleks minu juurde anorektilise lapsega, siis ei soovitaks ma dieeti, selleks ei jaatada lapse soovi olla saledam.” Vastupidi, see arst hakkaks otsima selle lapse jaoks ravi. Sama lähenemine peaks kehtima ka vanemate puhul, kes soovivad oma lapse transsoolisi tunge toetada, vastasel juhul oleks lõpptulemuseks lihtsalt lapse väärkohtlemine.

Toimetas Martin Vaher. Tunnuspildil „Greg”, Jody ja Jaydeni Rogers. Foto: kuvatõmmis Daily Mail’i artiklist.