Lapsevanemad peavad ilma pikema jututa koonduma seismaks vastu haiglase sooideoloogia juurutamisele Eesti koolides, tõdeb Markus Järvi nädalakommentaaris.

Poliitikauuringute keskuse Praxise ja Tartu ülikooli haridusteaduste instituudi ühistöö tulemusena on valminud programm, mille abil hakatakse meie laste õpetajaid "sooteadlikumaks" muutma.

Ilma pikema jututa peavad sooideoloogia vastu koonduma kõik tervemõistuslikud lapsevanemad. Vastus on ühemõtteline: meie laste perverteerimine ei lähe teil läbi!

Sooteadlikkus terminina on hiiliva sootuseideoloogia meede. Alguses on Praxise koolitus õpetajatele, siis hakatakse teemat edastama lastele ja ühel heal päeval oleme silmitsi Obama-stiilis tõeliselt haiglase peldikurevolutsiooniga.

See kõik on banaalne. Jube banaalne ja vastik. See on jälk, nagu ütleb üks tunnustatud Eesti kirjanik oma ühesõnalistes kommentaarides.

Seega, sooideoloogid, visake oma uuskeel ja oma ideoloogia sohu! Meie lastele pole sooteadlikkust vaja – nad teavad niigi, et tüdruk on tüdruk ja poiss on poiss ning keegi nendele vastupidist õpetama ei hakka. Me ei lase teie haiglastel projektidel õnnestuda!

Vaata lisa kommentaarist.