Martin Plaser: perekond on õnn igas hetkes

Maadlustreener ja endine kaitseväelane Martin Plaser räägib Objektiivile perekonnast, laste kasvatamisest, elukultuurist ja mehe vastutusest.

Hiljuti äratas sotsiaalmeedias kõvasti diskussiooni Martin Plaseri väljaütlemised abordi ehk sündimata laste tapmise teemal, kui Plaser tuli välja selge elupooldava seisukohaga. “Abort jääb Sinu arstikaardile samamoodi nagu purjus sõitmine lubadele või kuritegu karistusregistrisse. See pole uhkuseasi,” tõdes Plaser oma sotsiaalmeedia postituses.

Plaseri väljaütlemised said paljude hukkamõistu osaliseks ja tema maadlusklubiga katkestas sidemed ka Eesti Ragbi Liit. Samas tõi selge seisukoht kaasa ka paljude inimeste sooja tagasiside ja siirad tänusõnad julge jutu eest.

Nüüd räägib Afganistani veteran, nelja lapse isa ja tunnustatud maadlustreener oma väljaütlemisele järgnenud reaktsioonidest ning avab oma mõtteid perekonnast, abordist, laste kasvatamisest ja mehe vastutusest.

Vaadake lähemalt videointervjuust.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.