Seekordses "Meediakriitika" saates arutati valitsuse teadusnõukoja senise koosseisu kaootilist laialisaatmist ja võimalikke põhjuseid, miks Kaja Kallas säärase otsuse langetas. Vägisi paistab, et peamiseks probleemiks oli nõukodalaste komme vabalt meediaga suhelda. Samuti tuli jutuks Delfi müokardiidisurma teemalise uudise pealkirja muutumine ja sääraste surmajuhtumite võimalikud põhjused.

Erinevad südamerikked mh jalgpalluritel on viimasel ajal teravalt esile tõusnud ning saates püüti lahata sääraste juhtumite võimalikke põhjuseid.

Veel tuli jutuks feministist ajakirjaniku Hille Hanso nn "salongiislamit" tutvustav portreelugu, kus peategelaseks äärmiselt mõõdukat islamit järgiva Türgi-Eesti segapere ema. Käsitlust leidsid ka Raul Rebase ja Rein Taagepera apokalüptilis-naiivsed seisukohad maailma väidetavalt haaranud vihalaine teemal.

Samuti arutati saates seda, kas lapseealise seksuaalses ahvatlemises süüdi mõistetud kirjaniku ja endise Postimehe peatoimetaja Peeter Helme raamatut osta või tema raamatuesitlustel käia, nagu tegi hiljuti õiguskantsler Ülle Madise, on sünnis ja kohane.

Saadet juhtisid Jaanus Vogelberg ja Andri Kiige. Head vaatamist!