Brexitisse suurpanuse andnud endine Suurbritannia Iseseisvuspartei liider Nigel Farage noomis Euroopa Parlamendis teravalt Euroopa Komisjoni presidenti Jean-Claude Junckerit selle eest, et too latras lugupidamatult opositsioonilisele Saksa lehele oma halvustavad hinnangud kohtumise kohta Briti peaministri Theresa Mayga, pakutud toit kaasa arvatud.

Inglase sõnavõttu oma laual lebavatesse paberitesse süvenenult kuulanud Juncker tõstis teatud hetkel oma pilgu ja kortsutas karmilt kulmu.

Farage väitel ei saa pidada mõistlikuks meest, kes kallab küllakutsujaga kõneks tulnud konfidentsiaalsed detailid kohe avalikkuse ette ning nimetab võõrustajat vaid paar tundi pärast lahkumist teisest galaktikast pärit luuludega inimeseks.

Kirjeldatud käitumise hindas Farage "neetult ebaviisakaks" ning riiukuke viisiks asju ajada.

Ta väljendas nördimust tohutu "lunaraha" nõudmise eest liidust lahkuvatelt brittidelt (hiljuti kahekordistunud summaks rehkendatakse hetkel 100 miljardit eurot) ning rõhutas, et Brexitit toetab juba 68 protsenti saareriigi rahvast.

"Kui Euroopa Liit täiskasvanutele kohaseid mõistlikke nõudmisi ei esita, on Ühendkuningriik sunnitud veel sel aastal oma teed minema," hoiatas Farage.

"Te võisite ju kahe aasta eest Kreeka demokraatia lömastada, kuid meiega see läbi ei lähe."

Külla tuleb Farage, Paet on väga pahane