Õde Hatune Hogan. Foto: Hatune Foundation

"Euroopa on" oma migratsioonipoliitikaga "lasknud sisse hundid," hoiatab Süüria taustaga õigeusu nunn õde Hatune Dogan.

Õde Hatune Dogan, kes on pühendanud kristlaste ja jaziidide aitamisele 26 aastat oma elust, ütles: "Euroopa on lasknud sisse hundid, lambad on ikka veel [Süürias ja Iraagis]."

"Hundid," selgitas nunn, on Euroopasse elama asunud moslemitest immigrandid, kes "Euroopa väärtuste" kursustele vaatamata elavad koraani järgi edasi.

"Lammastest" kõneledes selgitas õde Dogan, et pidas silmas tagakiusatud kristlasi ja jaziide riikides, kus domineerib islam. Need on "emad, lapsed ja orvud, kellel pole piisavalt raha, et lahkuda," vahendab Breitbart.

"Ma ei usu, et inimesed, kes elavad [koraani väärtuste järgi], võiksid meile head olla," ütles ta ja lisas: "Juba ainuüksi 79 [koraani] salmi kutsuvad [moslemeid] üles uskmatuid tapma."

Nentides, et kuni kaheksanda sajandini oli 96 protsenti Lähis-Ida elanikest kristlased, ning et hetkel on vastav protsent kuus, pani õde Hatune poliitikutele tungivalt südamele ärgata ja pöörata rohkem tähelepanu varjupaigataotlejate usule.

Hiljuti Saksamaal loengut pidades ütles Hatune, et islamiühiskonnas "pole naistel väärtust. Nad eksisteerivad vaid meeste naudinguks, ja veelgi enam juhul, kui nood naised on uskmatud (st mittemoslemid – toim)."

Meenutades oma islamimaades töötades veedetud aastaid, rääkis Hatune, kuidas naised nuttes talle oma haavatud rindade ja suguelundite kohta kurtsid. "Kõiki neid julmusi sooritati Allahi nimel," ütles Hatune. "Mitte eilsest alates, vaid sajandeid."

Kui nunn meenutas, kuidas inimesed rääkisid talle Islamiriigi (ISIS) võitlejaist, kes tagusid uskmatute beebisid vastu kive, "kuni pead enam ei olnud", kisendas üks kuulajatest, et ta vait jääks. Naine teatas nunnale, et terroristid on "pilt Saksamaa enda minevikust" ning et sakslased on õppinud, et neil tuleb elada koos teiste religioonide esindajatega.

Hatune hoiatas kuulajaid võltsi sallivuse ja argpüksluse eest, selgitades: "Uks peab jääma avatuks nende ees, kes on päriselt pagulased, aga mitte neile, kes meie ühiskonnas revolutsiooni tahavad korraldada. Kui me edasi vaikime, hävib kogu meie tulevik."

Õde Hatune kasvas üles väikeses kristlaste külas Türgi idaosas. Nende pere põgenes Saksamaale, kui moslemitest naabrid neid usu pärast tappa ähvardasid. Hatune oli siis 14 aastat vana. Mõned aastad hiljem liitus ta ühe Süüria õigeusu kloostriga ning omandas meditsiiniõe ja õpetaja elukutse.