Objektiivi raadiosaates tõstavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid esile meie portaali möödunud nädala olulisi uudiseid Vale-Euroopa rindelt, kus ühelt poolt töötatakse aktiivselt kaasa Euroopa kristliku pärandi lõhkumisele ja islamiseerimisele, teiselt poolt aga ülistatakse altari ees Karl Marxi.   

Samal ajal kui Inglismaal maetakse ilma kohtuekspertiisita Liverpooli Alder Hay lastehaiglas mõrvatud Alfie Evans, ülistab Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker Trieris Karl Marxi. Junckeri arvates ei saa Marxile süüks panna tegusid, mida saatsid korda tema järgijad, ehk konservatiivsetel hinnangutel saja miljoni inimese mõrvamist.

Kodumaal tõustavad aga pead EELK-sisesed hereetikud, kellele ei meeldi peapiiskop Urmas Viilma plaan toetada abielu määratlemist põhiseaduses mehe ja naise vahelise liiduna.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

Objektiivi raadiosaade valmib meie enda video- ja raadiostuudios. Pereraadio eetris on saade üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Objektiivi raadiosaadet toimetab Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees ja portaali Objektiiv tegevtoimetaja. Ta on katoliiklane, hariduselt jurist, abielus ning seitsme lapse isa.