Gatlinburgi restorani "Alamo Steak House" suitsevad varemed, mille keskel kaotasid lisaks Mary Wilsonile elu veel kolm inimest. Foto: Mark Humphrey, AP/Scanpix

Moslemid mängivad tikkudega ning seda ilmselt mitte üksnes Rootsis, kus nende poolt läidetud autod lõõmavad pahatihti piirkondades, kuhu politsei jalg naljalt enam ei astu.

Nagu kinnitavad kurikaelad, on lõketes tegelikult süüdi rootslased, kes neile vahel viltu vaatavad. Kättemaksuks tuleb rikkuda inimeste vara.

Iisraelis võtsid kahjutuled hiljuti meeletud mõõtmed, taustaks mitmete moslemite kiitus ja ülistus selle eest Allahile.

Samal ajal, kui ainuüksi Haifa piirkonnast evakueeriti üle 80 000 inimese, väljendasid moslemid lootust, et leegid jõuavad strateegiliste objektideni nagu Haifa keemiatehas.

25. novembri seisuga oli Iisraelis potentsiaalsete süütajatena arreteeritud 13 moslemit. Päev hiljem pakkusid Reutersi allikad arvuks kümme.

Äsja pidas tulelõõmaga surmavõitlust USA Tennessee osariik ning nii mõnigi inimene küsib, kas siin ei ole mitte tegemist mingisuguse mustriga.

Gatlinburgi turismipiirkonna tulekahjudes on hukkunuid hetkel ilmselt kaheksa ringis, leekide laastamistöö on olnud masendav.

Tennessee ametnike hinnangul on tulekahjud tõenäoliselt inimeste tekitatud.

Juba 2012. aastal instrueeris al-Qaeda islamiusulisi, et tarvis oleks "põrgu valla päästa" ja Ameerika Ühendriikides tulekahjusid korraldada.

Nagu vahendas tookord Daily Mail, sisaldusid islamirühmituse ajakirjas detailsed juhised metsatulekahjude süütamiseks hõõguvatest sütest "pommidega".

Tõsi, tookord oli spetsiifiliselt sihikul metsaderohke Montana.

Tikust tule tõmbamine, kuivade põõsaste põlema panemine ja siis autoga vehkat tegemine on lihtne viis terrorismi viljelemiseks, arutavad TruNewsi tänases raadiosaates uurivad ajakirjanikud Rick Wiles, Doc Burkhart, Ed Szall ja Fior Hernandez.

Igapäevaste ja käepäraste džihaadi sõjariistade loetelu täieneb üha: liiklusvahendid, kööginoad, tuletikud…

Lisatud leekide keskel põgenevate ameeriklaste autost võetud video (ligi 10 minutit, juht väljendub kohati ebatsensuurselt):

https://www.youtube.com/watch?v=NGyHu4iX5-Y