Läheneva "liberaalse" ideoloogilise diktatuuri tingimustes seisab meil ees võitlus Objektiivi olemasolu eest. Et seda võitlust tulemuslikult pidada, on vaja Teie abi, austatud Objektiivi toetajad! Pange ka seekord õlg alla meie ühisele üritusele ning tehke Objektiivi edasikestmiseks ja haarde laiendamiseks oma võimalikult helde annetus, kutsub aasta suurima annetuskampaania raames üles portaali peatoimetaja Markus Järvi.

Hea Objektiivi toetaja!

Oleme portaali arengus jõudnud paljuski teelahkmele. 

Meie lugejaskond kasvab ning Objektiiv on omandanud mõjuka positsiooni Eesti meediaväljal kui loomuseaduslike väärtuste eest seisev ja klassikalisi kodanikevabadusi kaitsev väljaanne. 

Objektiivis on sel hooajal ilmavalgust näinud paljude meie lugejate ja vaatajate sooja tagasisidet saanud videosaated nagu keskseid ühiskondlikke teemasid lahkav arutelusaade "Välgatused" ning Eesti meediamaastikku analüüsiv saade "Meediakriitika". Oleme vahendanud ka mitmeid olulisi intervjuusid, nagu usutlus Ungari välisminister Péter Szijjártóga, kes Eestit külastades lükkas tagasi ERRi kutse ning andis eksklusiivintervjuu hoopis meie portaalile. See kõik räägib Objektiivi ühiskondliku mõju kasvust. 

Samal ajal aga näeme, kuidas võltsliberaalide moodustatud valitsus plaanib Euroopa Liidu keskvõimu nõudmisel kehtestada Eestis karmimad "vihakõneseadused", et vaigistada oma poliitilisi ja ilmavaatelisi vastaseid – Objektiivi teiste hulgas. Ka meediateenuste seaduse muudatused allutaksid meid väga tõsisele järeltsensuurile ja tõenäoliselt tooksid kaasa meie tegevust halvavad rahatrahvid.

Et seda ei sünniks, seisab meil ees väga tõsine – seekord võib julgelt öelda – ellujäämisvõitlus, mille pidamiseks on vaja tõhustada meie uudistetoodangut, arendada videosaateid ja korraldada avalikke kampaaniaid teadvustamaks, et vaba ühiskonna ideaali ei saa ega tohi sõnavabaduse mahasurumise kaudu lammutada. 

Kuigi meie senised annetuskampaaniad on läinud hästi, on annetustest saadav portaali sissetulek püsinud siiski suurusjärgus, mis lubab Objektiivil üksnes senise tööga edasi minna, ent mitte märkimisväärselt oma haaret laiendada. 

Aasta suurima annetuskampaania raames asetame aga eesmärgi seekord kõrgemale, sest seda nõuab meie toimetuse kiirenev töötakt, uute saadete töö jätkamine ja üha intensiivsemaks muutuv võitlus sõnavabaduse ja elementaarsete kodanikevabaduste rindel. 

Seekord on Objektiivi kampaanial kaks eesmärki – miinimum- ja maksimumeesmärk. 60 000 euroga saame Objektiivi järgmised pool aastat senises mahus üleval hoida, ent 90 000 euroga on meil võimalus astuda olulisi arengusamme, muu hulgas püsiva ja täiskohaga videooperaatori palkamise läbi, mis võimaldaks meil toota veelgi rohkem videomaterjali ning algatada uusi saatesarju.

Seepärast pöördun taas Teie poole, head toetajad ja annetajad! Objektiivist on saanud Eestis täiesti ainulaadne portaal, mida toetavad meie oma inimesed jõukohase panusega. Läheneva "liberaalse" ideoloogilise diktatuuri tingimustes seisab meil ees võitlus Objektiivi olemasolu eest.

Et seda võitlust tulemuslikult pidada, on vaja Teie abi, austatud Objektiivi toetajad! Pange ka seekord õlg alla meie ühisele üritusele ning tehke Objektiivi edasikestmiseks ja haarde laiendamiseks oma võimalikult helde annetus. 

Jätkame koos Objektiivi edulugu ja seiskem üheskoos meie kõigi kodanikevabaduste kaitsel!

Tänan Teid südamest!