Põhjamaised “eksperdid” soovitavad pedofiilide rahuldamiseks laps-seksinukke

Norra politsei foto konfiskeeritud nukust

Skandinaavia “eksperdid” soovitavad tungivalt lastekujuliste seksinukkude kasutuselevõttu peatamaks pedofiile pilastamast päris lapsi, vahendab New York Post.

Soome organisatsioon Sexpo soovib selliste nukkude kättesaadavaks tegemist kodumaistele pedofiilidele, olles kuulnud nende impordi buumist Norrasse.

Norras on seksinukud keelatud ning sealne politsei konfiskeerib Hongkongis toodetud nukke tõusvas tempos.

Norra politseiuurijate teatel on nukkude tellijad 18 – 60 aasta vanused mehed, kellest mõned on varasemalt laste seksuaalses kuritarvitamises süüdi mõistetud.

Norra korravalvurid kardavad, et ostud “võivad kujutada endast tulevaste kuritarvituste riski lastele.”

Soome Sexpo on aga kirjutanud Norra võimudele avatud kirja, milles kaitseb nukkude kasutuselevõttu.

Nad usuvad, et “laste vastu toimepandud seksuaalkuritegude riski saab maandada, pakkudes pedofiilidele nende ihade rahuldamiseks kanalit.”

Sexpo tegevdirektor Tommi Paalanen teatab, et “kanali tagamise kasulikkuse” väidet toetavad nii nende endi kui rahvusvahelised uuringud.

“Kanaleid” veebis mustalt müüvad vahendajad väidavad samal ajal, et pakuvad nukke, mis on kujundatud päris laste järgi, kellest mõned on alles viiesed.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA