Itaalia politsei eksperdid kuriteopaigas. Foto: Scanpix

Poola ajakirjanduse andmetel vägistasid Itaalias nende kaasmaalasi elajalikult kohelnud noormehed enne või pärast seda ka Peruust pärit transseksuaali, vahendab Breitbart.

Siiamaani vabaduses viibivad neli meest olid “arvatavasti pärit Põhja-Aafrikast ja alla 30 aasta vanused,” kirjutab Gazeta Wyborcza ja lisab, et Itaalia võimudel on nende näpujäljed ja turvakaamerate salvestised rannalt.

Ajaleht toob ära ka kannatada saanud poolaka lühikese tunnistuse, kes meenutab, kuidas neile “astusid ligi neli meest, kes rääkisid viletsat inglise keelt.”

“Kui ma taipasin, mis toimub, oli hilja. Nad lõid mulle pudeliga pähe ja ma kaotasin meelemärkuse” ega saanud oma kaaslast* aidata.

Kuriteo kohta on ilmnenud täiendavaid kohutavaid üksikasju – nimelt üritasid kallaletungijad naist pärast tema korduvat vägistamist merre uputada.

Poola valitsus on saatnud Itaaliasse uurijad, et kohalikke ametivendi nende töös toetada.

Poola seaduste järgi võib Poola kodanikke välismaal rünnanud isikuid karistada Poolas. Vägistamise eest algab karistus viiest aastast trellide taga.

Kohapeal viibiva Gazeta Wyborcza ajakirjaniku ja fotograafi Adam Stępieńi sõnutsi ei tunne isegi tema end Riminis turvaliselt.

“Paari päeva jooksul oleme me märganud, et politseijaoskondi siin ei ole, kuigi turiste on hulganisti,” ütles ta ning lisas, et praktiliselt mittevalgustatud plaažidel politseinikke näha ei ole.

Küll aga segunevad rannas suvitajatega vabalt illegaalsed immigrandid, kes esitlevad end Itaalia ajalehe Ansa teatel turistidena ja kaubitsevad narkootikumidega.

*Ajakirjanduse andmed selle kohta, kas paar on abielus, lähevad lahku

Itaalias rünnati elajalikult Poola abielupaari