Priit Hõbemägi Foto: Facebook

Postimehe peatoimetajana asub tänasest tööle Priit Hõbemägi, teavitas Postimees. Endine peatoimetaja Marti Aavik grupis tööd ei jätka.

"Priidu suur kogemus meediajuhi, tegevajakirjaniku ja õppejõuna aitab kindlasti kinnistada Postimehe juhtrolli Eesti kvaliteetseima ja mõjukaima meediamajana," kommenteeris Postimees Grupi esimees Toomas Tiivel Priit Hõbemäe asumist peatoimetaja kohale. 

"Postimehel on usaldusväärne bränd üle pooleteise sajandi ning seda tuleb hoolega hoida," sõnas Hõbemägi, kelle sõnul on kvaliteetajakirjanduse keskmes ühiskonna teenimine. 

Hõbemägi on seisukohal, et meedia peab tänapäeval äratama kõigis kanalites ja kõigil platvormidel inimestes emotsionaalsuse, panema nad kaasa elama, et see aitaks sõnumitel kirevas keskkonnas paremini kohale jõuda. "Samas tuleb seda teha targalt, sest ümberringi on neid, kes teevad seda mõõdutundetult ja lihtsalt suurema loetavuse huvides."

Postimees Grupp tänas senist peatoimetajat ja vastutavat väljaandjat Marti Aavikut tema panuse eest, Aavik grupis tööd ei jätka. 

Toimetas René Allik