Postimehe ajakirjanik Sten Kohlmann. Foto: Facebook

Twitteri kasutaja evateemad jagas oma kontol videot Markus Järvist lasketiirus. Postitust kommenteeris Postimehe tehnikaajakirjanik Sten Kohlmann, kes ilkus selle üle, nagu tahaks Järvi oma naist ja lapsi relvaga korrale kutsuda. Võimaliku perekonna "korrale kutsumise" ilmestamiseks jagas evateemad aga videot sellest, kuidas Varro Vooglaid imiteerib automaadist valangu tulistamist.

Anonüümse Twitteri kasutaja evateemad poolt jagatud videos külastab Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi Taktikalise Laskmise Keskust, et uurida tulirelvade eripärade kohta enesekaitsel.

Videos küsib Järvi, et milline peaks olema tema relvastus vastuhakkamiseks olukorras, kus ta on kodus oma naise ja lastega ning tulevad mitu inimest, kellel on väga kurjad kavatsused, kas teda röövida või veel midagi hullemat või kurjemat teha?

Video alla lisatud kommentaaris sõnastab Postimehe tehnikaajakirjanik Sten Kohlmann Järvi küsimuse ümber: "Olen kodus naise ja lapsega, ent nad ei lase mul Õnne 13 vaadata. Kuidas neid korrale kutsuda?"

Sellele vastab omakorda evateemad videoga Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatajast Varro Vooglaiust, kes imiteerib automaadist valangu tulistamist. "Nii?" lisab ta video juurde küsimuse. Hetkel on see video saanud juba 45 meeldimist, teiste seas on selle meeldivaks märkinud ka Kohlmann.