Uudistekanali Fox News endine saatejuht ja konservatiivne kommentaator Tucker Carlson. Foto: Scanpix

Endise USA armee psühholoogilise sõja valdkonna ohvitseri Scott Bennetti kinnitusel vallandas Fox News Tucker Carlsoni, kuna režiim soovib valitseda "teadmatuses elavat, pooleldi lobotomiseeritud, poolväärastunud elanikkonda".

Carlsoni, kes on Ameerika Ühendriikide kõige populaarsem telesaatejuht ja Fox Newsi teed läksid lahku 24. aprillil. Kumbki osapool pole ise selgitusi jaganud, kuid teisestest allikates on teada, et peamiselt on selle taga Fox Newsi ja valimiste hääletusmasinate tootja Dominion Voting Systemsi vaheline kohtuväline kokkulepe kaasuses, milles viimane süüdistas Foxi laimamises, vahendab InfoWars.   

Benneti sõnul kujutas Carlson süvariigile liiga suurt ohtu, kuna ta muutis ameeriklased inimesteks, kes hakkasid ise sündmuste tausta uurima ja asjaolude üle järele mõtlema. 

Carlsoni vahendatud uudised ja seisukohad olid teravamõistuslikud, tõepärased ja süvitsi minevad ning seda määral, mida USA meedia ajaloos pole varem nähtud, leiab teabesõdalane.

Carlson oli vaja vaikima sundida, kuna ta kujutas liiga suurt ohtu "võimudele ja vürstiriikidele, institutsioonidele ja agendadele, mis soovivad valitseda valgustamata teadmatuses pooleldi lobotomiseeritud kvaasiväärastunud elanikkonna üle, kes ei esita küsimusi, ei uuri ega analüüsi ise midagi, vaid ainult seedib ja järgib talle antud juhiseid", jätkas Bennett.

"Tucker paljastas demokraatliku partei ja FTXi [pankrotis krüptovara ettevõte] Ukrainas läbi viidava pettuse ning rahapesu, millesse on kaasatud ka USA valitsus. Ta paljastas, et Ameerika Ühendriigid rajasid Ukrainasse biolaborite võrgustiku ja kuidas need olid seotud demokraatliku partei, asepresident Joe Bideni, president Barack Obama, Hillary Clintoni, Bill Gatesi, George Sorose ja mitmete USA valitsusametite ning ravimiettevõtetega," jätkas Bennett.

Bennetti sõnul ei suutnud korporatiivne meedia ja poliitiline nomenklatuur sellist režiimivastast retoorikat taluda ja ta kahtlustab, et Carlsoni lahkumine võib kuulutada USA korporatiivse meedia surma.

Psühholoogilise sõja eksperdi kinnitusel ähvardas demokraadist senaator Chuck Schumer, et kui Carlsonit muidu lahti ei lasta, saadab ta talle kallale CIA ja FBI.

Toimetas Karol Kallas