Doktor Robert Malone. Foto: Epoch Times

Doktor Robert Malone, kes on mRNA tüüpi vaktsiinide üks leiutajatest, kirjeldab sotsiaalmeedias, kuidas ametliku koroonanarratiivi vastu sõna võtvad arstid satuvad koheselt meditsiinibürokraatia ja meedia lausrünnaku alla ning neid üritatakse ükshaaval tühistada. 

Doktor Malone, keda peetakse mRNA tüüpi vaktsiinide leiutajaks, kirjeldab oma Twitteri kontol, kuidas ta tembeldati Itaalia meedia poolt "terroristiks". Malone hoiatab, et oleme jõudnud olukorda, kus iga arsti järele, kes koroonadogmaatika vastu avalikult sõna võtab, kuulutab meditsiiniametnikkond ning meedia välja ajujahi. 

"Ma kavatsen rääkida otsekoheselt ning ütlen kohe, et kõik arstid, kes on võtnud kokku julguse, et toimuva vastu sõna võtta, teevad ennast automaatselt meditsiinibürokraatia ja meedia sihtmärgiks. Meid on otsustatud likvideerida ükshaaval tühistamise kaudu. See ei ole mingi vandenõuteooria – see on fakt. Palun avage oma silmad. See kõik on toimumas ülemaailmselt", sõnas Malone.

"Mind nimetati Itaalia pressi poolt "terroristiks", kui olin võtmas osa Roomas aset leidvast rahvusvahelisest koroonakonverentsist. Ja mis oli minu kuriteoks? Ma julgustasin rakendama COVID-19 vastu varajasi profülaktikaid. See kummaline olukord väärib lähemat tähelepanu," nentis Malone Twitteris. 

Malone on üks paljudest arstidest keda on raevukalt rünnatud pelgalt selle pärast, et ta on diskussiooni käigus toonud sisse COVIDi varajase ravi olulisuse ning vaktsiinide kõrvalmõjude küsimused. 

Rünnakute ajendiks on mRNA vaktsiinide looja seisukoht, et lastele ei tohiks COVID-19 vaktsiine süstida ning kindel veendumus, et vaktsiinide poolt põhjustatud müokardiidi ohtudele tuleks rohkem tähelepanu pöörata. 

Need seisukohad on leidnud konkreetse kandepinna Soomes, Taanis ja Rootsis, kus hiljuti peatati Moderna vaktsiini süstimine poisslastele ja noortele meestele seoses vaktsiiniga kaasnevate südame-veresoonkonna haigustega.  

Vaatamata antud tõsiasjade pidevale toonitamisele paljude arstide poolt, on USA Meditsiininõukogude Liit andnud juba juulis teada, et kaalub meditsiini litsentside eemaldamist arstidelt, kes jagavad COVID-19 kohta "väärinfot". 

Hiljuti otsustas meditsiiniajakiri New England Journal of Medicine blokkeerida maailmakuulsa arsti ligipääsu ajakirja andmebaasidele, et takistada Malone'il lugemast seal avaldatud uurimusi. Malone, kes on nooruses õppinud informaatikat, teadis kuidas ajakirja IP-blokist mööda saada, nimetades tegu "väiklaseks aktiks".  

Toimetas Markus Järvi