Tüdrukud mullu augustis Kreekas Lagadikia laagris Euroopasse edasi liikumise võimalust ootamas. Foto: Scanpix

Saksamaa varjupaigakeskustest pagenud alaealised migrandid leiavad end sageli Berliinis narkootikume müütamas või võileivahinnaga – alates 10 euro eest – prostituudiks pakkumas.

Migrandikriisi keeristes üle miljoni asüülitaotleja vastu võtnud Saksamaal on paljud migrandid varjupaigakeskustest lihtsalt kadunud, kirjutab Breitbart.

Die Welti andmetel on uurivad ajakirjanikud Natalie Amiri ja Anna Tillack avastanud, et paljud hinnanguliselt 9000 kadunud alaealisest migrandist on sattunud radikaalsete islamistide meelevalda või müüvad tänavail oma kehasid või narkootikume.

Bautzeni alaealiste asüülitaotlejate keskuses nägid Amiri ja Tillack seinal pilte inimestest, kellele oli kriips peale tõmmatud – nad on kadunud.

Ajakirjanikud keskendusid 2000. aastal sündinud afgaanile nimega Mubarak, kes oli kadunud juba kümme päeva ning sotsiaalmeedias sõpradele kättesaamatu.

Politsei käest kadujate kohta järele pärides said ajakirjanikud teada, et ülekoormuse tõttu jäävad neil paljud juhtumid lahendamata.

Berliinis kohtasid ajakirjanikud Hojatit, kes rääkis neile, et elas alguses ühiselamus, kus meesterahvad käisid lastega seksimas vahel vaid 10 euro ja paari sigareti eest.

Hojat ütles, et varjupaigakeskuse töötajad läksid sellisteks puhkudeks lihtsalt toast ära.

Kirjeldatud sündmustest vändatud dokumentaalfilmi lõpu poole kirjeldab keegi mees Iraanist, et nägi migrante tänavatel oma kehasid müümas. Paljudel oli heroiinisõltuvuse tõttu HIV, väitis ta.

Ülalmainitud Mubaraki leidsid filmitegijad lõpuks Prantsusmaalt, kus too – nagu paljud teised – Ühendkuningriiki siirdumise võimalust otsis.

Mõnede inimeste nagu Saksa moslemiliidri Aiman Mayzeki sõnutsi läheb kadunud alaealistel veelgi hullemini, sest nad langevad elundikaubanduse ohvriteks.

Nagu näitasid ühe Itaalias tegutseva inimkaubitseja telefonist leitud tõendid, pole organitest ilmajäämine veel kõik – Aafrikast pärit smugeldajate seas esineb kannibalismi.

Ühtlasi on Itaalias probleemiks tuhandete aafriklannade sunnitud prostitutsioon, tingitud vajadusest maksta tagasi inimkaubitsejailt laenatud reisiraha.

2015. aasta detsembris võis Postimehest lugeda, kuidas Berliini tervishoiu- ja sotsiaalagentuuri hoovist rööviti bosnialasest põgeniku 4-aastane poeg. Röövija tunnistas hiljem üles, et kasutas last seksuaalselt ära ja tappis ta.

Dokumentaalfilm "Verschwunden in Deutschland" on siin:

https://www.youtube.com/watch?v=f_ziXLPstm0