Foto: Hippopx

Saksamaa koolides on laste vaktsineerima sundimiseks võetud kasutusele psühholoogiline terror, kirjeldab ajakirjanik Alex Story väljaandele GBNews.

"Saksamaa teatud koolides] toimub laste rituaalne alandamine. Lapsed peavad iga päev minema klassi ette ja teatama, kas nad on vaktsineeritud või mitte. Neile lastele, kes on vaktsineeritud, plaksutatakse. Lapsed, kes ei ole vaktsineeritud, peavad selgitama miks nad ei ole lasknud ennast süstida," raporteerib Ühendkuningriigi uudistekanali GBNews ajakirjanik.

Story hinnangul peaks see lugu panema häirekellad kõlisema kõigis inimestes, kes on kohustusliku vaktsineerimise poolt ja nimetab sellist olukorda laste "rituaalseks alandamiseks".

Teine vaktsineerimata inimeste diskrimineerimise lugu puudutab käepaelu. Paljudes kauplustes/kaubanduskettides on vaktsineeritute jaoks kasutusel värvilised käepaelad, mille ettenäitamisel saavad nad sisseoste sooritada.

Kolmas Saksamaa apartheidi näide meenutab ajakirjaniku arust üsna täpselt riigi 1930. aastaid. "Berliinis on teatud kohvikud jaganud nii vaktsineerimata kui vaktsineeritud inimestele tasuta kohvi selle eest, kas nad on siis vaktsineeritud, või ei ole seda. Need kohvikud on sattunud avaliku rünnaku alla," räägib Story.

Toimetas Karol Kallas